Sõlmimise vabad jalatsipaelad

Kui tihti mõtled sellele, et ma ei viitsi neid va tossu paelu siduda? Kui tihti kuuled laste suust, et ma ei taha, ei saa, ei oska neid paelu siduda? Ärge ostke mulle paeltega jalatseid, mis sellest, et need on nii ägedad.

SNAPS on loonud kolm erinevat võimalust kuidas saaksid enda vabastada tülikast sidumisest, saaksid jalatsid jalga kiirelt ja lihtsalt ning jalatsid näeksid ägedad välja.

SNAPS Silikoonist jalatsite kinnitused MATKaSPORDIst

Silikoonist jalatsite kinnitused on lihtsad silikoonist ribakesed. Asendad paelad ribakestega ja ongi elastsed kinnitused olemas.

 

Snaps Elastsed paelad jalanõudele MATKaSPORDIst

Elastsed paelad on nagu tavalised paelad, näevad välja nagu tavalised ristised paelad jalatsil, aga neid ei pea sõlmima.

 

Snaps Magnetkinnitused jalanõudele MATKaSPORDIst

Magnetkinnitused saad lisada olemasolevate paelte peale. Kinnitus teeb tavalised paelad liikuvaks ja fikseerib neid. Magnetkinnitus on hea juhuks, kui sa vahepeal ikka tahad paelu sõlmida.

 

 

 

Telli uudised

Jäta meile oma e-posti aadress. Meil on heameel jagada Sinuga nõuandeid, reisijutte ja häid pakkumisi.

Viimati lisatud

Suusamatk Teravmägedel 2015 MATKaVIDEO

Kuueliikmelise grupi suusamatk Teravmägedel. 8 matkapäeva, mille jooksul läbiti 134km, ületati 5 kuru (summa 2820m) ning üks päev veedeti telkides tormivarjus.

Loe edasi

Meigo Märk - Walk around the world varustuse ülevaade - Indoneesia ja Austraalia

11. Mail 2014 hakkas Meigo Märk Laagri bussipeatusest jalutama. Jalutas Pärnust mööda, Riiast mööda, Varssavist mööda ja tänaseks on jalutanud

Loe edasi