Uued Tooted

Soodustooted

Poed

Liitu meiega

Kui oled läbi käinud kõik meie armsa Eestimaa tuntumad ja vähemtuntud märgistatud matkarajad ning tunned end kaardi ja kompassi või navigeerimisseadmega üsna enesekindlalt, on ehk aeg ka ise mõni vähe seikluslikum marsruut kokku panna.                                 

 Loe edasi...

Aabitsatõde on, et odavatest materjalidest ei saa teha kvaliteetset telki. Kui Te vajate telki ilusa ilmaga nädalavahetuseks, siis saate hakkama ka odavate telkidega, kuid kaotate kindlasti telgi pikaealisuses ja kvaliteedinäitajates. Aga ärge unustage, et ilm võib muutuda päikesepaistest paduvihmaks mõne tunni jooksul.

Loe edasi...

2023.aasta juuni esimesel nädalavahetusel saavad takistuskrossi ja mudajooksu sõbrad kahe päeva jooksul nautida Saunapunktis Kõva Mehe ja Tiimi Jooksudel ekstreemsemaid jooksuelamusi.

.

Loe edasi...

.        
*

Matkaspordiüritus Põltsamaa jõel kanuudele, kajakkidele, SUP-laudadele ja teistele vee peal liikuvatele mootorita alustele.

.

Loe edasi...

Facebook MATKaSPORT
MATKaTV YouTube MATKaSPORT

Matkatarbed, sporditarbed ja kõik vajalik looduses liikumiseks!

MATKaSPORT on ligi 30 tegutsemisaasta jooksul kujunenud Eesti juhtivaks matkatarvete ja -varustuse müügiga tegelevaks matkapoeks, mis hõlmab 6 kauplust üle Eesti ning laia tootevalikuga e-poodi. 

Kui soovid, et retked looduses oleksid alati mugavad, turvalised ja positiivselt meeldejäävad, siis oled õiges kohas! 

Loodussäästlik mõtteviis

Väärtustame loodusega kooskõlas olemise põhimõtteid ning peame vajalikuks pakkuda oma klientidele matka- ja spordikaupu, mis on valmistatud vastupidavatest loodussäästlikest materjalidest ning millel on pikk kasutusiga. Paljud meie tootevalikus leiduvad brändid panustavad aktiivselt loodussõbraliku tootmise edendamisse.

Parimad matkatarbed hinnatud brändidelt

Meie tootevalikus on kvaliteetsed matkatarbed ja spordikaubad tuntud brändidelt nagu Fjällräven, Jack Wolfskin, Vaude, Keen, Campingaz, La Sportiva, Garmont ja paljud teised. Kvaliteetne ja vastupidav varustus muudab matkamise, värskes õhus sportimise või lihtsalt looduses vaba aja veetmise nauditavaks iga ilmaga. Meie kauplustest ja e-poest leiab parima valiku ilmastikukindlaid matkariideid, matkajalatseid, telke, magamiskotte, madratseid, seljakotte, taskulampe ning muid matkakaupu nii algaja matkahuviline kui ka kogenud matkasõber.

Asjatundlik meeskond

Meie ühtset meeskonda seob huvi looduse vastu. Töötajad kauplustes ning e-poes tegutsevad selle nimel, et külastaja leiaks just enda vajadustele vastavad riided, jalanõud ja varustuse. Personaalne lähenemine ning valdkonna tundmine on hea teeninduse alus. Asjatundlikke juhiseid, tootetutvustusi ja nõuandeid parima matkavarustuse valimiseks leiad ka meie MATKaBLOGist!

Sporditarbed erinevate alade harrastajatele

Spordivarustust leidub meie kaubavalikus väga erinevate spordialade harrastajatele, sealhulgas alpinismi ja mägironimise harrastajatele, rattasõiduks, orienteerumiseks, jooksmiseks, suusatamiseks ning muudeks aktiivseteks tegevusteks. Lisaks spordiriietele ja -jalatsitele pakume mitmekesist valikut spordikellasid, spordiprille ning erinevaid sporditarvikuid.

E-poest tellimine on lihtne ja mugav

Tellimine MATKaSPORT e-poest on lihtne ja mugav! Alates 89 € tellimusest saadame kauba pakiautomaati tasuta. Tarne on kiire, Eesti siseselt jõuab kaup sihtkohta reeglina 3-4 tööpäeva jooksul.


Leia sobiv matka- ja spordivarustus ning seikluslikud retked looduses võivad alata!

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks