Uued Tooted

Soodustooted

Poed

Klientide tagasiside. Recommy.com

Spetsiifiline kaup mida muudest spordipoodidest ei saa ja asjalik nõustamine,teenindus.

  • Kiidetud  05.03.2020 10:00:27

Lõunakeskuse esinduses on ülitoredad, asjalikud ja tublid teenindajad, lisaks olen saanud sealt peaaegu alati mida olen otsinud.

  • Kiidetud  04.03.2020 13:04:43

Väga abivalmis teenindus, kvaliteetsed asjad.

  • Kiidetud 04.03.2020 12:53:05

Asjalik teenindus ja hea tootevalik.

  • Kiidetud 03.03.2020 21:40:25

Termini miniseiklus tegi tuntuks inglise seikleja Alastair Humphreys. Oma sisult tähendab see lühikest, lihtsat, kohalikku, odavat – (aga ikkagi lõbusat), põnevat väljakutset ja värskendavat äraolemist looduses tööpäeva õhtul kella 17-st kuni järgmise hommiku kella 9-ni ehk siis looduses äraolemist koos ööbimisega.

Loe edasi...

Matkamatt koos magamiskotiga on nagu sukk ja saabas. Nagu tüüpiliselt selliste toodete ostmise puhul , tuleb enda jaoks läbi mõelda miks ja milleks ja kuidas teele minnakse. Rännata saab ju nii jalgsi ja rattaga kui ka mugavamalt autoga. 

Loe edasi...

Sel aastal korraldab Eesti Skautide Ühing juba 21. ERNA Matka. Matkal on avatud kolm erineva pikkusega rada – seega vali endale sobiv välja ja tule pane ennast proovile!

Loe edasi...

Ace Xdream on neljast osavõistlusest koosnev seiklusspordi sari, kus kolmeliikmelised võistkonnad, liikudes joostes, jalgrataste ja kanuuga, läbivad maastikule paigutatud kontrollpunktid ning sooritavad lisaülesanded.

Loe edasi...

Facebook MATKaSPORT
MATKaTV YouTube MATKaSPORT
Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks

Me kasutame küpsiseid. Kui te jätkate selle saidi kasutamist, eeldame, et olete sellega rahul.