Uued Tooted

Soodustooted

Poed

Klientide tagasiside. Recommy.com

Mulle meeldivad õiged riiete suurused.

  • Kiidetud  14.02.2020 15:06:35

Olen Teie klient olnud pikka aega. Sortimendi skaala on lai ja kaup kvaliteetne. Erilist konkurentsi Teile meie turul ei ole.

  • Kiidetud  11.02.2020 17:30:41

Seal saab enamasti mis vaja matkale minekuks.

  • Kiidetud 11.02.2020 17:02:51

Leidsin sellised jalanõud mida olen ammu otsinud.

  • Kiidetud 10.02.2020 17:11:21

Meie oleme Kelli ja Kaarel, noored tudengitest matkasellid Tartust. Elatud aastatega oleme jõudnud arusaamale, et parim viis on veeta kõik oma puhkused mägedes ning kõik vabad nädalavahetused telgiga metsas.                                                                                                                             

Loe edasi...

Praeguse ilmaga matkamine sobib kõigile, kes ei lase end heidutada ei vihmast ega tuulest. Sellise ilmaga seiklemisel on ka mõned eelised: ei ole tüütuid putukad ja päike ei kõrveta. Siin on sulle 3 nõuannet enne teele asumist, et sinu retk kevad-talvises looduses kulgeks mugavalt ja mõnusalt.

Loe edasi...

Jäärebaseks kuulutatakse matkaja, kes jõuab talvel omal jõul, suuskadel või ilma, kahe päevaga 42 järve juurde Kurtna järvistus. Nendeks kaheks päevaks on meil ilmataadiga kokku lepitud mõnusad lumehunnikud ja kinni külmetanud järved – loodetavasti ta meid alt ei vea! Viimastel aastatel on meil igaljuhul vedanud.

Loe edasi...

Tule 24. veebruaril oma lemmikterviserajale ja teeme koos paar tiiru – tervislikuma vabariigi nimel! Tähistame koos Eesti sünnipäeva 100 rajal üle Eesti. Meie vastuvõtt terviseradadel algab päikesetõusust.

Loe edasi...

Facebook MATKaSPORT
MATKaTV YouTube MATKaSPORT
Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks

Me kasutame küpsiseid. Kui te jätkate selle saidi kasutamist, eeldame, et olete sellega rahul.