MATKaSPORT otsib loodusfotosid

//MATKaSPORT otsib loodusfotosid

MATKaSPORT otsib loodusfotosid

Sul on vastupandamatu kirg looduses liikumise ja selle jäädvustamise vastu? Sinu põhimõte on metsa jätta vaid jalajälgi ja sealt võtta vaid fotosid?

Me usume, et Eesti autorite looming väärib kajastamist ning seepärast kutsume sind üles meiega jagama enda loomingut, et saaksime selle suurema auditooriumini tuua ning aidata sinu fotokirge toetada.

Otsime nii professionaalide, harrastajate kui amatöörfotograafide pilte Eesti loodusest mida kasutada looduses liikumise harrastuse ja ka MATKaSPORDI poolt müüdavate toodete promoks.

Meie põhimõte on alati autoreid esile tuua nii online kui offline reklaamides ja printreklaami või muidu mahukama kasutuse puhul maksta ka autoritasu. Kui sul on tunne, et sinu sahtlis või kõvaketta nurgas on pilte, mis väärivad säramist nii sotsiaalmeedias kui vaateakendel, siis palun lae need üles allpool asuvale lingile, lisades kindlasti failinimesse enda e-maili aadressi või telefoninumbri, et saaksime sinuga enne nende kasutamist ühendust võtta.

  • Ootame fotosid, mis on tehtud Eesti loodusest, sõltumata aastaajast.
  • Fotode üleslaadimisel palume failinimesse lisada autori nimi ja e-maili aadress
  • Otsime eelkõige loodusfotosid, ent ootame ka matkavate inimestega pilte. Siiski palume arvestada juba pildi üleslaadimisel, et meil võib olla vajalik ka fotol olevate inimestega enne kasutamist ühendust saada ning võime küsitada pildil kujutatud inimeste nimesid

Anname oma kinnituse, et ilma autoriga kooskõlastamata mitte ühtegi fotot mitte üheski kanalis ei kasutata ning võtame autoritega aegsasti ühendust, et kokku leppida kasutustingimused. Aga palun ära oota, et see juhtub kohe, sest plaanime neid pilte kasutada pika aja jooksul võime ühendust võtta ka aasta pärast.
Kui lubad meil enda fotod natukene kuulsamaks teha, siis palun lae need üles siia: https://www.dropbox.com/request/YPJhxtN2eDAb55yoXt2S

Inspiratsiooniks üks Karola Koopuu (www.karola.ee) tehtud foto suvisesest Tolkuse Rabast, millele klikkides saad ka oma pildid teele panna.

Autor | 2018-06-01T10:56:42+00:00 märts 7th, 2018|Kampaaniad|0 Kommentaari

Lisa kommentaar