Takistusjooksudeks loodud Icebug jalatsid

/, Jooksmine, Maastikujooksu jalatsid, Nõuanded/Takistusjooksudeks loodud Icebug jalatsid

Takistusjooksudeks loodud Icebug jalatsid

Looduses liikumine. See on see, mida Sulle meeldib teha! Sulle meeldib joosta ja seda mitte ainult mööda mõnusat turvalist kergliiklusteed, mitte linnas pargi all vaid Sa otsid radasid, mis viivad Sind üles alla, läbi vee, pori, pikki järsakuid, Sa pead ehk natukene ka ronima – takistused on need mis sind paeluvad! Ja keegi ei saa seda sulle pahaks panna, sest takistusjooksud on lahedad, vinged ja adrenaliin möllab täiega. Start ja pulss punasesse ning nägu tõmbub naerule!

Ei ole vahet, kas jooksed mööda asfalteeritud kergliiklusteed, pargis, maastikul – hea ja õige jalats on see, mis pakub just seda fantastilist naudingut, kus iganes oled otsustanud liikuda. Kui mõelda mõnusale robustsele, porisele, poolde põlve märjale rajale siis seal pehme asfaldijooksu toss pole ehk kõige mugavam valik.

Aga milline valik oleks see hea see õige, millega saaks takistusjooksust naudingut tunda? Sellel tossul peaks olema üle keskmise suurepärane haarduvus, kaalult peaks ta jääma võimalikult kergeks ja seda isegi siis, kui oled poolde põlve ulatuvas vees pidanud kahlama, kindlasti ei tohiks ta olla jäik ning pigem madala profiiliga. Täpselt selline toss on tegelikult Rootsi Icebug brändil olemas – selleks on Acceleritas6 RB9X.

 

Maastikujooksu jalats Acceleritas M

Maastikujooksu jalats Acceleritas M

Acceleritas6 on minimalism Icebugi moodi.

Tema suurimateks plussideks on madal profiil, kerge kaal, painduv vahetald, super haarduvus. Omadused, mis on tähtsad seiklusi tagaajavatele maastiku ja takistusjooksu austajatele. Talla muster on väljatöödatud samal põhimõttel nagu traktori rehv, mis lükkab pori kõrvale ja tungib sügavale pinnasesse, et pakkuda suurepärast haarduvust.

Acceleritas6 märg kaal on peaaegu sama, mis tema kuiv kaal. See sobib väga hästi veest läbi kahlamiseks, ei pea raskeid ja märgasid “sangpomme” kaasas vedama ja mõtlema kas juba see rada läbi saab. See toss soosib jala loomulikku liikuvust, jookseksid justkui sokkides aga sokkides, mis pakuvad kaitset külma ja põrutuste vastu.

Acceleritas6 välistald on aga tema kroonjuveel, kleepuvate kummitaldade maailmas: RB9X®. Innovaatiline kummisegu pakub parimat pidavust nii kuival kui märjal pinnasel, kompromiteerimata vastupidavust. Mida Sa veel oskad tahta! Ei ole vahet kas rada on märg või kuiv, võid oma tossu täielikult usaldada ning sama tempot hoida kogu jooksuvältel, ilma et peaksid liigselt muretsema raja olude pärast. Swimrun, mis on populaarne ja kasvav spordiala ka meil, kus pead jooksma ning ujuma tossudes, just selleks on Acceleritas6 loodud. Tema õhuline pealis laseb liigse vee muretult välja voolata ning suurema osa ju surub välja jalg, mis töötab justkui pumbana.

 

Maastikujooksu jalats Acceleritas M

Maastikujooksu jalats Acceleritas M

Naudi loodust, naudi seda, kus iganes just sinule meeldib. Kui aga tahad joosta mööda maastiku ning takistused rajal lisavad just piisavas koguses adrenaliini mida vajad, siis miks mitte proovida võtta sellest naudingust maksimumi – Sinu valik on nüüd Sulle teada! Seda kõike võid nautida näiteks Icebug Kõva Mehe Jooksul, mis toimub 17. juunil.

Anna aga tuld ja kohtume rajal!

 

Icebug Kõvamehe jooks

Icebug Kõvamehe jooks

Autor | 2018-06-11T13:28:20+00:00 juuni 6th, 2018|Icebug, Jooksmine, Maastikujooksu jalatsid, Nõuanded||0 Kommentaari