Ellujäämisoskuste ABC, Tartus

/Ellujäämisoskuste ABC, Tartus
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Ellujäämisoskuste ABC

Kas hirm ära eksimise ees takistab sind loodusesse minemast või soovid hoopis end proovile panna ning metsas väheste vahenditega hakkama saada? Hea ettevalmistus ja teadmised aitavad hakkama saada igas olukorras. Kas tead, kuidas süüdata lõke, kui pole tikke? Või kuidas hankida loodusest joogivett? Mida vajalikku tuleks alati kodust lahkudes tasku pista, et hädaolukorras hakkama saada?

Sel korral jagavad looduses hakkamasaamise nippe ning viivad sind Viimsi metsadesse matkama Wanderlusti matkajuhid Marju ja Kaidi. Lisaks teadmistele kostitame osalejaid taimetee ja suupistetega.

Võta sõbrad kaasa ja matkal näeme!

Matkasari MATKAJA ABC

MATKAJA ABC on matkasari kõigile matkahuvilistele. Igas kuus viivad Wanderlusti matkajuhid sind Tallinnas ja Tartus matkadele, mille käigus toimuvad matkavarustusttutvustavad töötoad. See on suurepärane võimalus õppida tundma matkatarvikute omadusi, neid ise järele proovida ja küsimusi küsida, et teha parimad valikud oma matkavarustuse soetamiseks. Kõik matkal osalejad saavad Matkaspordilt 10€ sooduskupongi. Igal matkal loosime välja auhindu ja matkaseeria lõpus läheb kõigi osalejate vahel loosi Ferrino CORE seljakott. Võta sõbrad kaasa ja matkal näeme!

Riietus, jalanõud ja muu oluline

Riietuda vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt soojalt ja kihiliselt. Jalanõudest sobivad matkasaapad või spordijalatsid. Osalejatel kaasa võtta väiksem matkakott isiklike asjade jaoks. Lisaks võiks iga matkaline võtta oma tarbeks kaasa veepudeli ja energiarikka pala (banaan, šokolaad, pähklid, energiabatoon).

Kohalesõitmise juhend

Vaata siit!

Kogunemine Saare järve õpperaja parklas 15 minutit enne matka algust! Leiad meid Wanderlusti lipu järgi.

Matkajuhi kontaktid

Kaidi Jõesalu, tel 520 7054, kaidi@wanderlust.ee

Aeg

28.8.2022 kell 12.00-16.30

Matkatüüp

Jalgsi, töötuba

Kestus ja matka pikkus

kuni 4,5 tundi, kuni 5 km

Raskusaste

kerge, sobib täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast

Hind sisaldab

  • matkajuhi teenust
  • töötuba
  • karastavat jooki ja suupisteid