ERNA Matk 2024 – meeskondlik matk kolmes raskusastmes

///ERNA Matk 2024 – meeskondlik matk kolmes raskusastmes
Loading Sündmused

Eesti Skautide Ühing kutsub Sind osa võtma 25. ERNA Matkast, kui otsid väljakutseid ja oled valmis ennast proovile panema nii metsaradadel kui ka fantaasiarikastes tegevuspunktides.
Tegemist on meeskondliku (4-6 liiget) matkamänguga, kus sobiva raja saate valida endale ise:

SKAUTLIK MATKARADA (kestus maksimaalselt 16h ning pikkus linnulennult 20km) – ei eelda erilist füüsilist ettevalmistust ning on sobilik algajatele ja peredele.

TÜMLERI RADA (kestus maksimaalselt 24h ning pikkus linnulennult 35km + lõpu orienteerumine) – eeldab füüsilist vastupidavust ning meeskonnas peab olema vähemalt üks täisealine liige.

HAUKA RADA (kestus 36h ning pikkus linnulennult 50km + lõpu orienteerumine) – sobilik juba kogenud matkasellidele, kellel on väga hea füüsiline vastupidavus. Meeskonna kõik liikmed peavad olema täisealised.

MIS ERNA MATKAL TÄPSEMALT TOIMUMA HAKKAB?
Stardis antakse meeskonnale kaart koos esimese punkti koordinaatidega, tee punkti jõudmiseks valite ise. Igas punktis ootab ees tegevusülesanne, mille lahendamine nõuab meeskonnalt koostööd, nutikust, õnne või teadmisi. Peale ülesande täitmist saate taas järgmise punkti koordinaadid. Punktide vahemaad on mõnekilomeetrised ning Tümleri ja Hauka rajal lisab põnevust ka vastutegevus, kes üritab teid punktide vahelist vahemaad läbides tabada. Kui kõik tegevuspunktid on läbitud, ootab ees lõpu orienteerumine (välja arvatud Skautlikul Matkarajal), mis lõppeb Kautlas. Stardikoht avalikustatakse nädal enne matka.

OSAVÕTUTASUD
Soodusperiood (01.04-31.05) 55€/inimene (kuni 16-aastased 20€/inimene)
Tavahind (01.06-23.07) 65€/inimene (kuni 16-aastased 25€/inimene)

REGISTREERIMINE
Registreerimine avatakse 1. aprillil ning kestab kuni 23. juulini või kuni kohti jätkub.
Tule pere, sõprade või töökaaslastega, ootame Sind!

Loe lähemalt