24. ERNA Matk

Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

24. ERNA Matk – Eesti raskeim seiklusmatk, mis pakub põnevust, väljakutseid ja ägedaid elamusi.

Sel aastal korraldab Eesti Skautide Ühing juba 24. ERNA Matka. Matkal on avatud kolm erineva pikkusega rada – seega vali endale sobiv välja ja tule pane ennast proovile!

TOIMUMISAEG JA KOHT: 4.-6. august 2023 (algusaeg sõltub valitud rajast ning matka maksimaalne kestus on vastavalt 16, 24 või 36 tundi). Matk toimub kesk-Eestis, täpne stardikoht avalikustatakse enne matka. Matka finiš on Kautla memoriaali juures.

KELLELE MÕELDUD: Matkale on oodatud kõik, kes naudivad väljakutseid ja on valmis panema ennast proovile nii mööda metsi matkates kui ka tegevuspunktides fantaasiarohkeid ülesandeid lahendades.

Sobiva raja leiab igaüks:

  • SKAUTLIK MATKARADA (kestus maksimaalselt 16h) – ei eelda erilist füüsilist ettevalmistust ning on sobilik ka peredele (PS: tegevuspunktide sisu on loodud ennekõike täiskasvanutele, seetõttu võib mõne ülesande lahendamine olla lastega meeskonnale keeruline).
  • TÜMLERI RADA (kestus maksimaalselt 24h) – eeldab füüsilist vastupidavust ning meeskonnas peab olema vähemalt üks täisealine liige.
  • HAUKA RADA (kestus 36h) – sobilik juba kogenud matkasellidele, kellel on väga hea füüsiline vastupidavus. Meeskonna kõik liikmed peavad olema täisealised.
Loe edasi