La Sportiva sussiralli ja ronimispäev Ronimisministeeriumis

///La Sportiva sussiralli ja ronimispäev Ronimisministeeriumis
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Veebruarikuus rallitavad Matkaspordi esindajad koos hunniku ägedate La Sportiva ronimissussidega läbi Eesti, et tutvustada kõigile huvilistele ronimist ja aidata valida just endale sobivaid ronimisjalatseid.

KELLELE: Kõigile, kes juba ronivad või kel huvi selle alaga tutvust teha.

MILLAL JA KUS: 9. veebruaril kell 17.00 – 21.00 Ronimisministeeriumis ( Hipodroomi tn 13, Tallinn)

MIS TOIMUB: Kohapeal on kogenud ronijad, kes annavad algajatele infot ja nõuandeid ronimise kohta. Kui sa pole kunagi varem ronimist proovinud ja ei tea täpselt kuidas ja mida tegema peab, siis on see just õige aeg, et esimest korda sammud saali seada. Tule leia meid sussileti juurest ja küsi julgelt nõu! Seletame sulle lahti kõik nipid ja trikid, et esimesed rajad edukalt ära ronida.

Kaasa oleme toonud erinevates suurustes La Sportiva ronimissusse. Jagame susside kohta täpsemat infot ja anname soovitusi, kuidas just endale parim suss leida. Kõik sussid on mõeldud seinal päriselt proovimiseks – ehk haara letilt oma lemmikpaar ja mine roni nendega kasvõi 3 tundi järjest. Või katseta erinevate mudelite vahel, et aru saada milles siis tegelikult see vahe seisneb. Sussidest on meil kaasas järgnevad mudelid: Theory, Solution Comp, Python ja Skwama.

Kohapealt susse kohe osta ei saa, küll aga on võimalus anda sisse tellimus omale sobiva mudeli ja suuruse jaoks. Ürituse päeval tellimuse esitajatele loomulikult hinnaüllatused.

Kõikide üritusel osalejate vahel, kes postitavad Instragrami pildi/video endast ronimissusse testimas ja panevad sinna juurde õiged hashtagid (#matkasport #lasportiva #ronimisministeerium), loosib Matkasport sussiralli lõpuks välja paari võitja lemmiksusse.

PILETID: Üritusel osalemiseks tuleb soetada Ronimisministeeriumi sissepääsupilet (tuleb osta veebist: https://ronimisministeerium.ee/tallinn/pood/ )

KOHTUMISENI SAALIS!

Lisateave