Matkaköögi ABC, Tallinnas

/Matkaköögi ABC, Tallinnas
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Matkaköögi ABC

Tühi kõht on kõige parem kokk ning maitsev toit värskes õhus teeb nauditavaks ka kõige raskema matka. Tihti piisab väikesest lisandist jõudmaks tõelise matkagurmeeni. Lisaks traditsioonilisele toidu valmistamisele on olemas kiiremaid ja lihtsamaid viise, kuidas matkal söönuks saada. Selliseid Eestis toodetud Tactical Foodpack külmkuivatatud toite saab iga osaleja ka töötoas mekkida.

Sel korral panevad matkapliidi vuhinal käima, potid-pannid kolksuma ning viivad sind südasuvisele Tabasalu rannikumatkale Wanderlusti matkajuhid Kaidi ja Marju. Lisaks kostitame matkajaid karastava joogi ja suupistetega.

Võta sõbrad kaasa ja matkal näeme!

Matkasari MATKAJA ABC

MATKAJA ABC on matkasari kõigile matkahuvilistele. Igas kuus viivad Wanderlusti matkajuhid sind Tallinnas ja Tartus matkadele, mille käigus toimuvad matkavarustusttutvustavad töötoad. See on suurepärane võimalus õppida tundma matkatarvikute omadusi, neid ise järele proovida ja küsimusi küsida, et teha parimad valikud oma matkavarustuse soetamiseks. Kõik matkal osalejad saavad Matkaspordilt 10€ sooduskupongi. Igal matkal loosime välja auhindu ja matkaseeria lõpus läheb kõigi osalejate vahel loosi Ferrino CORE seljakott. Võta sõbrad kaasa ja matkal näeme!

Riietus, jalanõud ja muu oluline

Riietuda vastavalt ilmastikuoludele, soovitavalt soojalt ja kihiliselt. Jalanõudest sobivad matkasaapad või spordijalatsid. Osalejatel kaasa võtta väiksem matkakott isiklike asjade jaoks. Lisaks võiks iga matkaline võtta oma tarbeks kaasa veepudeli ja energiarikka pala (banaan, šokolaad, pähklid, energiabatoon).

Kohalesõitmise juhend

Vaata siit!

Kogunemine Tabasalu loodusõpperaja parklas 15 minutit enne matka algust! Leiad meid Wanderlusti lipu järgi.

Matkajuhi kontaktid

Kaidi Jõesalu, tel 520 7054, kaidi@wanderlust.ee

Aeg

pühapäeval 24.7.2022 kell 12.00-16.30

Matkatüüp

Jalgsi, töötuba

Kestus ja matka pikkus

kuni 4,5 tundi, kuni 5 km

Raskusaste

kerge, sobib täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast

Hind sisaldab

  • matkajuhi teenust
  • töötuba
  • karastavat jooki ja suupisteid