Otepää maraton, virtuaaljooks

//Otepää maraton, virtuaaljooks
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Jookse või kõnni endale meeldival rajal 21,2 km või 42,4 km pikkune võistlusmaa. Aega võtad ja distantsi salvestad GPSiga spordikella või mobiilirakendusega.

Otepää maratoni tiim on eriolukorras, kus spordivõistluste läbi viimine on keelatud, vastu võtnud otsuse korraldada võistlus virtuaaljooksuna.  Virtuaaljooks viib koroonaviiruse levikuga seotud riskid miinimumi – osavõtjate vahel puudub igasugune füüsiline kontakt.  Samas ei jää võistlus sedasi toimumata.

Otepää maratoni virtuaaljooksu aitab läbi viia Marathon100, kel on sarnase formaadiga võistluste korraldamisel enam kui kuue aasta pikkune kogemus.

Käesoleval laupäeval, 21. märtsil jooksukalendris oleval Otepää maratonil on virtuaaljooksuna võimalik osaleda reedest, 20. märtsist pühapäeva, 22. märtsini.  Jooks peab lõppema hiljemalt pühapäeva õhtul kell 23.59.

Võistlusdistantsid on samad, mis tavavõistlusel – poolmaraton ehk 21,1 km ja maraton ehk 42,2 km.  Osavõtjad peavad läbima võistlusmaa ning salvestama läbitud distantsi ja tulemuse GPS-iga spordikellaga või mobiiltelefoni rakendusega.  Jooksu (või kõnni) järel saada oma tulemus ekraanitõmmise, foto või lingina e-posti aadressile janek@marathon100.com.

Loe edasi