Suru elamusretk

//Suru elamusretk
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Käes on vabariigi aastapäev!

Milline päev saaks olla ideaalsem oma kodumaa rabas matkamiseks? Suru elamusretkel tulevad kõik retkelised kokku, et tähistada üheskoos suurt tähtpäeva ja nautida mõnusat talveilma.

Selle aasta teisel talveretkel lähme Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealale Suru rabasse avastama sealset loodusilu ja matkaradu. Räätsadel uudistame kohalikke järvi ja nende ümbrust ning piilume külmunud rabalaukaid.

Tähelepanu – seekord on tegemist eriti erilise retkega! Suru elamusretke värvikoodiks on sini-must-valge – võta kaasa lipp või pane hoopis vastavalt värvikombinatsioonile end riidesse! Valik on sinu – kõige silmapaistvamad saavad igal juhul premeeritud!

Suru elamusretkel saab valida kahe distantsi vahel – pikk või lühike retk. Starditakse neljas grupis alates kell 11.00 – palume kõigil olla vähemalt 20 minutit varem kohal, et räätsad aegsasti alla saada ja rännakule asuda!

Pikale retkele toimub kogunemine 24.veebruaril alates kell 10.30 Kaksiksilla parklas Kõrvemaal. Retke põhiraja pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastiku- ja lumeoludele ca 10-12 km ning ajaliselt planeerime retke pikkuseks koos peatustega ca 4-5 tundi.

Lühikesele retkele toimub kogunemine 24.veebruaril alates kell 10.30 Järvi Pikkjärve telkimisala parklas Kõrvemaal. Retke pikkuseks kujuneb ca 7 km ning ajaliselt kulub koos peatustega ca 3-4 tundi.

Lisaks saavad julgemad retkelised läbida lühemat distantsi ka õhtul pealambi retkel algusega kell 16.00. Pealambi valgel liigume retkel koos peatustega ca 3-4 tundi.

Loe edasi