Vaude Bike Xdream 2019 – GPS LIVE

///Vaude Bike Xdream 2019 – GPS LIVE
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Raja täisversiooni vaatamiseks kliki siia.

AJAKAVA

Laupäev, 28. september 2019

Avatakse infolaud (isiklike SIAC-pulkade kontroll) 10:00
Sisenemine stardialasse 11:35
Kaartide võtmine, raja planeerimine 11:45
Start 12:00
Toitlustamine ja pesemine avatud 15:00
Kontrollaja lõpp 16:00
Finiš suletakse 16:30
Autasustamine 17:00

Sügisene rattaseiklus VAUDE Bike Xdream saab see aasta toimuma Harju-Ristil. Kaunis sügisene loodus ootab rattasadulas avastamist!
Kolmeliikmeliste võistkondade eesmärgiks on otsida 4-tunnise kontrollaja jooksul maastikult võimalikult palju kontrollpunkte.
Raja pikkuse kujundab iga võistkond ise, vastavalt oma soovile ja võimekusele- oluline on sügisest rattasõitu meeldivas seltkonnas nautida!
Rajameistrina on seekord toimetamas Margus Hallik, mees kelle nimi ei vaja orienteerumise ringkonnas tutvustamist: rattaorienteerumise võistkondlik maaimameister, mitmekordne Eesti meister rattaorienteerumises ja suusaorienteerumises, “Rattaorienteeruja käsiraamat” autor jne.
VAUDE Bike Xdreami auhinnafond on 2500 eurot!
VAUDE Bike Xdream on omanäoline rattaüritus, mis sobib ideaalselt hooaja lõpetamiseks või niisama sõprade/pereliikmetega looduses liikumiseks. Haara sõbrad punti ja pane võistkond kirja! Loe edasi…


Green Shape on VAUDE kvaliteedimärk toodetele, mille tegemisel on kasutatud ökoloogilisi tootmisviise. Sellised tooted peavad olema 90% ulatuses toodetud orgaanilisest puuvillast või ümbertöödeldud materjalidest, värvitud ökoloogilise VAUDE ecolour tehnoloogiaga või peavad vastama maailma kõige rangemale tekstiilitoodete standardile Bluesign®. Eco Finish märki kandvad Vaude tooted on töödeldud vetthülgavaks keskkonnasõbralikul moel ja on fluorsüsiniku (PFC) vabad.

Vaude Logo