Vaude Bike Xdream 2019

///Vaude Bike Xdream 2019
Loading Sündmused

Sügisene rattaseiklus VAUDE Bike Xdream saab see aasta toimuma Harju-Ristil. Kaunis sügisene loodus ootab rattasadulas avastamist!
Kolmeliikmeliste võistkondade eesmärgiks on otsida 4-tunnise kontrollaja jooksul maastikult võimalikult palju kontrollpunkte.
Raja pikkuse kujundab iga võistkond ise, vastavalt oma soovile ja võimekusele- oluline on sügisest rattasõitu meeldivas seltkonnas nautida!
Rajameistrina on seekord toimetamas Margus Hallik, mees kelle nimi ei vaja orienteerumise ringkonnas tutvustamist: rattaorienteerumise võistkondlik maaimameister, mitmekordne Eesti meister rattaorienteerumises ja suusaorienteerumises, “Rattaorienteeruja käsiraamat” autor jne.
VAUDE Bike Xdreami auhinnafond on 2500 eurot!
VAUDE Bike Xdream on omanäoline rattaüritus, mis sobib ideaalselt hooaja lõpetamiseks või niisama sõprade/pereliikmetega looduses liikumiseks. Haara sõbrad punti ja pane võistkond kirja! Loe edasi…

Infot lisandub peagi juurde!

GPS Live jälgimine ilmub siia võistluspäeval.

Jälgi infot.

GPS Live

Green Shape on VAUDE kvaliteedimärk toodetele, mille tegemisel on kasutatud ökoloogilisi tootmisviise. Sellised tooted peavad olema 90% ulatuses toodetud orgaanilisest puuvillast või ümbertöödeldud materjalidest, värvitud ökoloogilise VAUDE ecolour tehnoloogiaga või peavad vastama maailma kõige rangemale tekstiilitoodete standardile Bluesign®. Eco Finish märki kandvad Vaude tooted on töödeldud vetthülgavaks keskkonnasõbralikul moel ja on fluorsüsiniku (PFC) vabad.

Vaude Logo