Millal siis veel kui mitte nüüd suvel lubada endale puhkust looduses. Millal siis veel vahetada mõneks ööks turvalised koduseinad telgi vastu looduses. Anna endale aega kas nädalavahetusel või tee endale üks äge minipuhkus hoopis tööpäeva õhtul kella viiest üheksani. Mine õhtul sõprade või perega looduskaunisse kohta ja hommikul supsti otse tööle.

 

    

   

Valik matkavarustust kuni -25%

Valik matkavarustust kuni -25%.

Tule ja leia sulle sobilik ja anna endale aega ööbida looduskaunites paikades.

 

Meil on valikus üle 100 erineva telgi alustades väikestest ühe inimese telkidest ja lõpetades suurte pere- ja autotelkidega. Alustades lihtsatest telkidest ja lõpetades väga karmidesse oludesse loodud telkidega. Igaüks leiab oma.

 

Meie blogist leiad head lugemist kuidas valida õiget telki ehk telgi valiku ABC.

  

  

Meilt leiad telki külje alla ka meelepärase madratsi. Võid valida kõige lihtsamast matkamatist kuni suurte õhkmadratsiteni või hoopis väikseks pakitavate õhukeste isetäituvate telgi madratsiteni välja.

Võta vabalt, valik on sinu. Tule meie juurest läbi ja soovitame.

  

  

  

  

 

Meil on suur valik erinevaid magamiskotte alustades sooja ilma magamislinadest ja lõpetades väga karmides külmades oludes magamiseks.

Kui kahtled millist magamiskotti osta või mis on magamiskoti ja magamiskoti vahe, siis anna endale aega ja loe meie blogist.

  

  

  

  

Kampaania kestab 04.08. või kuni kaupa jätkub.

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks

Me kasutame küpsiseid. Kui te jätkate selle saidi kasutamist, eeldame, et olete sellega rahul.