La Sportiva Tallinn Open - Aasta suurim ronimisvõistlus

Ronimisministeeriumis 18.11. korraldatav La Sportiva Tallinn Open on aasta suurim ronimisvõistlus Eestis, mis toob kohale ronijaid üle kodumaa ning hulganisti tugevaid ronijaid naaberriikidest. Arvestades ronimise kasvavat populaarsust Eestis võib sel aastal oodata uut osalejate rekordit. Üle-eelmisel aastal oli võistlejaid kokku 130.

Nagu paljudel teistel aladel, mängib ka ronimisvõistlusel olulist rolli rajameister. Õnneks on meil kohe Riiast võtta Rolands Rugens, kes eelmisel aastal sai väga auväärse 14 koha ronimise maailmakarikasarjas ning püüab saada Tokyo Olympiale valitava 20 ronija hulga.

Sündmuse peasponsor on La Sportiva kes õnnitleb kolme parimat nais-ja mees ronijat ronimissussidega. Kas mõni paar susse jääb sel aastal ka Eestisse saab selgeks Ronimisministeeriumis kell 18:00 hakkavas finaalis, kuhu on pealtvaatajatel tasuta sissepääs.

Sündmuse leiad ka facebookist: https://www.facebook.com/events/173631969852704/

Telli uudised

Jäta meile oma e-posti aadress. Meil on heameel jagada Sinuga nõuandeid, reisijutte ja häid pakkumisi.

Viimati lisatud

MATKaSPORT otsib loodusfotosid

Sul on vastupandamatu kirg looduses liikumise ja selle jäädvustamise vastu? Sinu põhimõte on metsa jätta vaid jalajälgi ja sealt võtta vaid

Loe edasi

SCOUTSRÄNNAK 2018

Scoutspataljon on 1. jalaväebrigaadi koosseisus olev professionaalse väljaõppega iseseisvaks lahingutegevuseks võimeline kiirreageerimissuutlikkusega

Loe edasi