Ferrino päev - Nõu annab Ferrino tootearenduse juht Marco ning kõik Ferrino kaubad on 20% soodsamad

Ferrino tootejuht Marco Ciaberge MATKaSPORDIS

Ferrino bränd matkasõbrale tutvustamist ei vaja. Üle 20 aasta on see nimi Eestis olnud kvaliteetse matkavarustuse sümboliks ning nüüd on meil hea meel seiklejaid kutsuda Ferrino päevadele.

Et tähistada 20 aasta täitumist on meie kaupluses kohal Ferrino tootearenduse juht Marco Ciaberge, kes 8. ja 9. mail vahemikus 16:00-19:00 vastab kõikidele tootealastele küsimustele ning tutvustab Ferrino kaubavalikut ja tootmisnüansse.
Et saaksid väärt nõuanded ka kohe ära realiseerida on ainult neil päevadel ainult neis kauplustes kõik Ferrino tooted vähemalt 20% soodsamad.

Esitluste ajad:

Soodustuste ajad

  • 8. mai 10-21 Ülemiste MATKaSPORT
  • 9. mai 10-20 Järve MATKaSPORT

 

Soodustus tehtib ainult nimetatud päevadel ainult nimetatud MATKaSPORT kauplustes, avamisest sulgemiseni. Soodustused ei kehti teistes kauplustes ega E-poes.

 

 

Telli uudised

Jäta meile oma e-posti aadress. Meil on heameel jagada Sinuga nõuandeid, reisijutte ja häid pakkumisi.

Viimati lisatud

Ferrino päev - Nõu annab Ferrino tootearenduse juht Marco ning kõik Ferrino kaubad on 20% soodsamad

Ferrino bränd matkasõbrale tutvustamist ei vaja. Üle 20 aasta on see nimi Eestis olnud kvaliteetse matkavarustuse sümboliks ning nüüd on meil hea meel seiklejaid

Loe edasi

Kampaania - Snaps 2=3

SNAPS paelad on mõnusad abivahendid neile kes taha tegeleda paelade sidumisega, tule ja tee nendega tutvust, sest praegu saad kolm paari jalanõusid varustada vaid kahe paari

Loe edasi