Ferrino päev - Nõu annab Ferrino tootearenduse juht Marco ning kõik Ferrino kaubad on 20% soodsamad

Ferrino tootejuht Marco Ciaberge MATKaSPORDIS

Ferrino bränd matkasõbrale tutvustamist ei vaja. Üle 20 aasta on see nimi Eestis olnud kvaliteetse matkavarustuse sümboliks ning nüüd on meil hea meel seiklejaid kutsuda Ferrino päevadele.

Et tähistada 20 aasta täitumist on meie kaupluses kohal Ferrino tootearenduse juht Marco Ciaberge, kes 8. ja 9. mail vahemikus 16:00-19:00 vastab kõikidele tootealastele küsimustele ning tutvustab Ferrino kaubavalikut ja tootmisnüansse.
Et saaksid väärt nõuanded ka kohe ära realiseerida on ainult neil päevadel ainult neis kauplustes kõik Ferrino tooted vähemalt 20% soodsamad.

Esitluste ajad:

Soodustuste ajad

  • 8. mai 10-21 Ülemiste MATKaSPORT
  • 9. mai 10-20 Järve MATKaSPORT

 

Soodustus tehtib ainult nimetatud päevadel ainult nimetatud MATKaSPORT kauplustes, avamisest sulgemiseni. Soodustused ei kehti teistes kauplustes ega E-poes.

 

 

Telli uudised

Jäta meile oma e-posti aadress. Meil on heameel jagada Sinuga nõuandeid, reisijutte ja häid pakkumisi.

Viimati lisatud

Nädalalõpu sooduspakkumine püsikliendile: Magamiskotid ja madratsid

Hindad väga kvaliteetset varustust, aga käid telkimas vaid mõned korrad aastas? Ei suuda endale mitmesaja eurost väljaminekut hästi põhjendada, aga

Loe edasi

Icebug Kõva Mehe jooks 2018 otseülekanne

2018.aastal toimub juba üheteistkümnendat korda Icebug Kõva Mehe jooks. 17. Juunil kogunevad kõvad mehed ja kanged naised taas Saunapunkti, et üheskoos nautida

Loe edasi