Mis asi on Nikwax?

/, Nikwax, Nõuanded/Mis asi on Nikwax?

Mis asi on Nikwax?

Mis asi on Nikwax?
Rõivahooldus
Jalatsihooldus
Varustuse hooldus

Nikwax’i järelhooldusvahendite kasutamine aitab Sinu matkavarustusel teenida Sind kauem ja efektiivsemalt. Nikwax aitab hoida Sind kuivana, pakkuda Sulle soojust ja mugavust. Nikwax säästab Sinu raha. Suuremal osa veekindlatel matkarõivastel, -jalanõudel ja varustusel on väljastpool kaitsekiht, mida nimetatakse ‘Durable Water Repellent’ (DWR) ehk vastupidav vetthülgavus. See töötlus põhjustabki veepärlite tekkimise teie varustusel. Õige toimimise korral võimaldab see niiskusel ära aurata, takistades seeläbi veel kangasse siseneda.

Nikwax DWR toimib

Aja jooksul võivad mustus, kehaõlid ja muud saasteained vetthülgavust (DWR-i) kulutada, põhjustades sinu varustuse ‘märgumise’. Tavaliste majapidamises kasutatavate puhastusvahendite kasutamine aga jätab endast vett imavaid jääke, mis võivad veehülgavust kahjustada. Kui DWR ei toimi nii, nagu peaks, imab kangas endasse vett. See tähendab, et kanga hingavus väheneb, kuna veeaur ei saa väljuda, mis omakorda põhjustab materjali märgumise seestpoolt.

Nikwax DWR ei toimi

Sinu veekindlate rõivaste, jalanõude ja varustuse vetthülgavust ja hingavust on võimalik taastada, kui kasutada nende puhastamiseks ja veekindlaks muutmiseks Nikwax’i auhinnatud järelhooldusvahendite sarja.


Nikwax`i filosoofia: Lihtsam, Ohutum, Kuivem

Kõiki Nikwax’i tooteid on lihtne kasutada, need on ohutud sulle ja keskkonnale, ning garanteerivad, et sa jääd soojaks ja kuivaks iga ilmaga.

Lihtsam
• Lihtne kasutada: sissepesemine pesumasinaga (või käsitsi), peale pihustamine või käsnaga määrimine
• Võib kanda otse märjale esemele
• Pole tarvis kuumaktiveerida (nt trummelkuivatis või triikimisel)

Ohutum
• Veebaasil tooted
• Ei sisalda kahjulikke lahusteid
• Ei sisalda aerosoolkütust
• Ei sisalda perfluorosüsinikke (PFCd)

Kuivem
• Kõrgtehnoloogilised tooted, milles on kasutatud meie uuenduslikku veepõhist tehnoloogiat selleks, et hoida sind kuivana
• Aastakümnete jooksul kogutud teadusandmed, kogemused ja arendus hoiavad meie tooteid veekindluse tehnoloogia esireas


NikwaxNikwax’is tuntakse uhkust kõige väiksemate keskkondlike mõjudega kõrgtehnoloogiliste toodete üle. Oleme alati kindlameelselt uskunud keskkonna kaitsmisesse ning just seetõttu oleme me ainus järelhooldusvahendeid tootev ettevõte, mis ei ole kunagi oma toodetes kasutanud kahjulikke perfluorosüsinikke. 

.

Perfluorosüsinikuvaba
See on meile oluline teema. Oleme alati perfluorosüsinikul (PFC) põhinevaid tooteid pidanud ohtlikeks. Hiljutised uuringud on tõestanud, et need ained looduses ei lagune ning võivad tekitada inimestele tõsiseid tervisekahjustusi.

Veebaasil
Me ei kasuta kunagi kahjulikke lahusteid. Kõik meie tooted on veepõhised ja seega tuleohutud ning turvalised kodus kasutamiseks.

Ei sisalda aerosoole
Me ei kasuta – ega ole kunagi kasutanud – propellantgaase, mis suurendavad globaalse soojenemise ohtu.

Ei ole kuumaktiveeritavad
Erinevalt paljudest saadaolevatest toodetest ei ole Nikwax’i toodete aktiveerimiseks vaja kasutada trummelkuivatit; Toodete kasutamine on mugavam,
säästab elektrit ning on keskkonnasõbralikum.

Kemikaaliseadus
Me järgime hoolsalt kemikaalide kasutust puudutavaid seadusi. Meie kodulehel on väljas terve nimekiri kõikidest keelatud kemikaalidest.
Me anname endast parima, et vähendada oma mõju keskkonnale ja inimeste tervisele. 2014. aastal sai meist üks ainult 13-st ettevõttest sel aastal ning siiani ainus matka- ja muu vabaõhutegevuse valdkonnas tegutsev ettevõte, mis on pälvinud säästva arengu ettevõtte autasu Queen’s Award for Enterprise in Sustainable Development.
See autasu on Suurbritannia kõrgeim ettevõtlusalane tunnustus ning me pälvisime selle jätkusuutlikusele suunatud tegevuse eest. See tähistab sellist
tootearendamist ja juhtimismeetodeid, mis on äriliselt edukad ning toovad kasu keskkonnale ja ühiskonnale.


Kõrgtehnoloogia, väike keskkonnamõju Nikwax on välivarustuse ohutuse, kõrgtehnoloogilise puhastamise, veekindluse andmise ja hoolduse valdkonna globaalne liider. Meie auhinnatud tooted on 100% veepõhised ja tuleohutud. Me oleme teadaolevalt ainus välivarustuse järelhooldustooteid pakkuv ettevõte, mis ei ole kunagi kasutanud aerosoole ega perfluorosüsinikke.
Täpsema info saamiseks ning kogu meie tootesarjaga tutvumiseks külastage: nikwax.com

Autor | 2020-11-24T15:46:34+00:00 august 28th, 2020|Hooldamine, Nikwax, Nõuanded|0 Kommentaari