Suunto. Otse rajale. Maksa hiljem.

/, Matkakellad, Nõuanded, Suunto/Suunto. Otse rajale. Maksa hiljem.

Suunto. Otse rajale. Maksa hiljem.

Ilma pulssi teadmata sportimine on nagu autoga kogu aja täisgaasil kihutamine.

Tervislik liikumine tagab hea enesetunde ning tugeva tervise. Suunto spordikellad on aga palju rohkemat kui lihtsalt pulsikellad, sest sisaldavad personaliseeritud treeningsoovitusi ja kavasid tagades sulle optimaalse treeningu sõltumata sellest kas oled pürgimas maailmameistriks või on sinu sihiks hoopis “alla 100 kilo”.

Suunto on sulle kaaslane aastateks ning et võiksid selles täielikult veenduda on võimalik MATKaSPORDIST kuni juuni lõpuni võimalik endale meelepärane Suunto kell soetada järelmaksu ja 0% intressiga.

 

Soovitame allolevaid mudeleid. Kui nende seast sobilikku ei leia siis kliki GPS kellade, matkakellade või pulsikellade lehele ja leia endale sobilik abivahend.

 

Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 9,18% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 400 eurot, krediidisumma 400 eurot, lepinguperiood 10 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 0%, lepingutasu 15 eurot, igakuine osamakse 41,50 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 415 eurot.
Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 6408080).
Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteeri MATKaSPORT AS või Inbank AS-i konsultandiga.
Järelmaksu üldised tingimused.

 

 

Autor | 2018-04-26T12:17:34+00:00 juuni 8th, 2017|GPS matkakellad, Matkakellad, Nõuanded, Suunto|0 Kommentaari