ACE Xdream – Kuressaare. GPS Live jälgimine

///ACE Xdream – Kuressaare. GPS Live jälgimine
Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas
GPS LIVE JÄLGIMINE

Varustuse nõuanded ja pakkumised osalejatele

Kuressaare Xdream on kahe päevane ja võistlus tõotab tulla lõõskava päikese all. Võistluse kohta saad infot Xdreami lehelt ja meilt saad puuduva vajaliku varustuse.

PEALAMBID

Reede õhtune proloog peetakse õhtuhämaruses ja pealamp on must have asi.

Petzl ACTIK on lihtne ja töökindel lamp. 300lm on piisav, et joostes näha piisavalt ette ja kõrvale ning leida vajalikud punktid ülesse.

Petzl NAO+ on võimas 750lm pealamp, mis on loodud nõudlikule sportlasele. Mobiiliäpp võimaldab valgust reguleerida vastavalt vajadusele.

JOOGISÜSTEEMID

Eestis on unistuste suveilmad, mis aga ei ole unistuste jooksu ja spordiilmad. Lõõskava päikese all peab palju jooma. Mugavamaks sportimiseks soovitame 1 liitriseid ja 2 liitriseid Platypus HOSER joogisüsteeme.

MULTISPORDI SELJAKOTID

ja joogisüsteemide kandmiseks võistluse ajal on sobilikud uued Ferrino X-Track 15 ja Ferrino X-Cross Large multispordi seljakotid nõudlikele sportlastele.

MAASTIKUJOOKSU JALATSID

MATKaSPORDI kauplustes on saadaval lai valik Icebugi ja LaSportiva maastikujooksujalatseid. Tule ja proovi.

SOODUSTUS XDREAMIL OSALEJALE

Varustuse ja riietuse täiendamiseks tule MATKaSPORDI poodi ja ütle, et osaled Xdreamil. Anname sulle varustuselt leti hinnast -20%. ja rõivastelt ning jalatsitelt vähemalt sama palju alla.

NÕUANNE: SEIKLUSSPORDI VARUSTUSE NIMEKIRI

Koos maailmameister Timmo Tammemäega panime kokku seiklussportlase varustuse nimekirja. Panime kirja kõik, mis ühel või teisel võistlusel või ühe või teise ilmastikuga võiks vaja minna. Lae nimekiri alla ja kasuta seda pakkimise check listina. Lõppude lõpuks piisab jooksutossudest ja jalgrattast, aga iga asi annab juurde mugavust ja efektiivsust võistlusel.


JAGAME SEIKLUST

Käimas on MATKaSPORDI suvekampaania Jagame seiklust. Ostes Ferrino toote ja registreerides selle MATKaSPORDI lehel võid võita reisi Itaaliasse.


ja siit leiad lisainfo võistluse kohta