GoPro KARMA droon

Enam ei ole GoPro kasutajad piiratud gravitatsioonist ja tänu KARMA droonile saad oma tegevust salvestada õhus hõljuvalt kaameralt. 

Peale drooni kuulub komplekti veel juhtimispult, seljakott/kohver, KARMA Grip stabilisaatori käepide, aku, kinnitusrõngas ja laadija. Ühesõnaga on pakett täiuslik ja mugav kaasas kanda. Ei mingeid kohmakaid kohvreid või üleliigset kola. 

KARMA droon avab kasutajatele uue mõõtme oma tegevuse salvestamiseks. Lase droonil end jälitada kas suusanõlval, motokrossi rajal, rannapuhkusel või pargis lastega peitust mängides. Hea nähtavusega ekraanilt on kaamerasilma ees toimuv nähtav ka suvise päikse käes, mis tähendab, et ükski oluline hetk ei jää märkamatuks. 

Kui "gimbali" mootor eemaldada droonilt ja ühendada KARMA Grip käepidemega, on võimalik teha sujuvaid ja värinavabu kaadreid käest filmides. Kinnitusrõnga abil saab selle paigalada peaaegu igale GoPro kinnitusele, mis laiendab kasusala mitmekordselt. 

Droonid on müügil kahes komplektsuses, kas HERO5 Black kaameraga või HERO5 Black kinnitusraamiga. HERO3/3+/4 sobiva raami saab täna juurde soetada, aga teistele uutele GoPro kaameratele sobivad kinnitusraamid jõuvad müügile lähimate kuude jooksul.

PS! Esimene partii jõuab lettidele juba aprilli esimese nädala lõpus.