Mida kinkida seiklejale jõuluks?

Mida kinkida seiklejale jõuluks?

Igal aastal oleme jälle ummikus kui peame ostma jõulukinke. Mida kinkida? Kas see peaks olema praktiline või hoopis midagi ninni-nänni. Kui aus olla siis pole ka aega, et käia ja otsida mida kellele kinkida. Lillevaasi ja toasusse me pakkuda ei saa, aga kui sinu lähikondlaste hulgas on keegi, kes hindab vabas looduses veedetud aega või liigub palju ringi, siis nende salasoove teame me küll.

Toon välja valiku meil pakutavast ja usun, et leiame igale seiklejale kingi, mis paneb silma särama. Parima valiku osaliseks saab muidugi meie kaupluses kohapeal.

Tööriist meestele

Meestele kulub alati ära mõni asjalik tööriist. Näiteks Tread käevõru Leathermanilt. Kui see käevõru on mehel randmel, siis on kõik tööd kiirelt tehtavad sest vajalikud kruvikeerajad ja mutrivõtmed on alati käel. Kui juhtud olema naisterahvas ja kingid selle oma elukaaslasele, siis näed nagu võluväel kuidas kapiuksed uuesti loodi saavad ning sahtli nuppude või sangade kruvid alati ilusti kinni keeratud. Treadist tegi MATKaTV ka põhjaliku ülevaate.

Kui randmel kantav toode ei tundu päris see, siis on pakkuda Victorinoxi taskunuge. Valik on suur ja lai ning neid saab panna võtmete külge, vutlariga vööle või pista niisama taskusse.

Õhtuti väljas toimetamiseks on parim Petzli pealamp. Pole vahet, kas tood pimedaga puid tuppa või käid metsas suusatamas/jooksmas, valgusteid jagub igaks tegevuseks. Igal aastal tulevad kvaliteetsetest pealampidest välja uued mudelid ning juba aastast aastasse on uus põlvkond eelnevast 10% võimsam. Seega, kui kingisaajal lamp juba olemas on, siis väga tõenäoline, et uus saab palju parem.

Kingisoovitused naistele.

Naistele kingituse tegemine võib tunduda eriti keeruline. Iial ei tea kas suurus õige ja värv sobiv. Kuna naiste tempo on alati kiire, siis sobiks kingituseks termostops Primus Commuter. Jook püsib sees selline nagu ise soovid. Sooja joogi puhul soe ja külma joogi puhul külm.

Soojad asjad käivad alati jõuludega kaasas ja külmakartlikule soovitaks kinkida meriinovilla pesu. Matkaspordis on pakkuda Aclima alusriideid, mis näevad välja nii ilusad, et tihti ei usuta, et tegemist pesuga. Eriti tore, et Aclima pesu on toodetud Eestis.

Matkarätikud sobivad alati kõigile. Pole vahest kas oled matkal, reisil või spordisaalis. Kiirelt kuivav ja mõnusalt väike rätik on alati abiks.

MATKaFÄNNILE

Kui on teada, et tegemist on tõelise matkafänniga, siis ei jää kingiga hätta kui viia kingiks erinevaid matkatoite. Valikus on Adveture Food, Tactikal Foodpack (Eestis toodetud) ja Real Turmat matkatoidud. Need on need mis ränduril ühel hetkel kindlasti kõhu täis ja meele heaks teevad.

Ja kindlasti paneb seiklejal silma särama üks väike ja võimas MSR Pocket Rocket põleti, mis tänu nendele omadustele on juba võitnud paljude seljakotirändurite südamed.

Midagi cuuli teismelisele.

Teismeliste puhul ei tea kunagi, mis on nende tõeline soov. Sellel aastal olen märganud, et populaarseks koolikotiks on ostunud Fjällräveni Kanken seljakotid. Sellisest unistab iga noor. Valikus on erinevaid värve, suurusi ja mudeleid.

Aga miks mitte hoopis üllatada ja kinkida Munkeesi vidinaid. Toodete valik on suur ja lai. Karabiine, võtmehoidjaid, koti lukke, pisikesi valgusteid, USB laadijaid võtmehoidjaga jne. Jällegi – igale maitsele.

Kingituste valimisega on juba nii, et iial ei tea kas paned täppi. Tähtis on ikka see, et kingitus tuleks südamest ja soov teha asjalikku kinki oleks siiras. Just siin saame meie sind aidata teadmistega, mida su uitajast sõbral vaja võiks olla. Tule meile külla ja leiame igale rändurile sobiva lahenduse. Ja kui ikkagi läheb mööda, siis MATKaSPORDist ostetud kingitused saab kingisaaja ümber vahetada kuni jaanuari lõpuni.