Meigo Märk – Walk around the world varustuse ülevaade – Indoneesia ja Austraalia

/, Keen, Matkamine, Nõuanded, Pealambid, Petzl, Vaude/Meigo Märk – Walk around the world varustuse ülevaade – Indoneesia ja Austraalia

Meigo Märk – Walk around the world varustuse ülevaade – Indoneesia ja Austraalia

11. Mail 2014 hakkas Meigo Märk Laagri bussipeatusest jalutama. Jalutas Pärnust mööda, Riiast mööda, Varssavist mööda ja tänaseks on jalutanud Singapuri. Singapurist jalutab ka mööda ning jätkab läbi Indoneesia Austraalia suunas. Ja kui vesi vastu tuleb siis läheb järgmisele kontinendile ning jalutab edasi. Mehe plaan on jalutada ümber maakera vähemalt 40 000km millest 18 000 kilomeetrit on juba läbitud.

Ta on teinud seda ilma ühegi tüki professionaalse varustuseta käies läbi näiteks 21 paari erinevaid jalanõusid ja tarbides lõpuni ära 9 telki. Meile näitab see, et tahtejõud on see kõige tähtsam asi, mis edasi viib ning meil oli hea meel Meigole saata üks enneaegne jõulupakike, mis loodetavasti aitab tal edasi veelgi rõõmsameelsemalt rännata.

Suur tänu Indrek Pällole ja EAS’st, et aitasite meil varustuse transpordiga, mis oli ühel hetkel tänu kõrgele transpordi hinnapakkumisele juba peaaegu kogu projektile kirstunaelaks saamas.

Meigo ise ütles, et ta ei jaluta kodust eemale, ta jalutab kodu poole, lihtsalt väikse ringiga . Meie igatahes soovime Meigole jõudu ning lubame sind tema tegemistega kursis hoida. Ning Meigo lubas kõik varustuse täiesti lõpuni ära kasutada ja siis nende kestvuse kohta tagasisidet anda, seega jääme põnevusega ootele.

Autor | 2018-05-23T14:55:10+00:00 detsember 12th, 2017|Jutud, Keen, Matkamine, Nõuanded, Pealambid, Petzl, Vaude|0 Kommentaari