Nõmme Roheliste Väravate tänaval on avatud ka MATKaSPORTlaste koduhoov

/, Uudised/Nõmme Roheliste Väravate tänaval on avatud ka MATKaSPORTlaste koduhoov

Nõmme Roheliste Väravate tänaval on avatud ka MATKaSPORTlaste koduhoov

Nõmme roheliste väravate tänav on MTÜ Loov Nõmme poolt korraldatav iga-aastane kogukonnasündmus, mille käigus ühe nõmme piirkonna elanikud avavad oma koduhoovid kõikidele uudistajatele ning kus tegevust jätkub kogu perele.

Kuna sel korral toimub sündmus ka MATKaSPORDI asutajate Tarmo ja Anneli koduõuel kutsume sind sisse astuma Läänekaare 25 hoovi ning tutvuma gaasigrillide, tarvikute, peretelkide ja teiste MATKaSPORDI toodetega mis on eelkõige suunatud koduõue ja pereseiklustele.
Roheliste väravate tänaval leiad MATKaSPORTlaste koduhoovist aadressil Läänekaare 25 hoovist suure valiku erinevaid Campingaz gaasigrille, mille peal saad juba homme oma koduhoovis ise head-paremat valmistada. Tule ja veendu, kui mugav on gaasigrill ning tee üks mõnus laada-diil, sest lisaks grillidele on saada ka suur valik erinevaid grilltarvikuid alates pitsakivist kuni grill-labida ja kala griilimise restini.

Pikad põõnajad saavad samas hoovis uudistada telki, kus on ka päise päeva ajal kottpime ning lisaks sellele on kohapeal valik erinevaid teisi koduõue mõeldud MATKaSPORDI tooteid.

PS: Roheliste väravate laadale sobilikult tunned õige hoovi ära kollase värava, lihalõhna ja MATKaSPORDI lipu järgi aadressil Läänekaare 25. Hoov on avatud 27. mai 2018 kell 10-16 😉

Autor | 2021-03-25T09:19:21+00:00 mai 23rd, 2018|Üritused, Uudised|0 Kommentaari