Tallinna Linnarogain 2018 – millega joosta?

Tallinna Linnarogain 2018 – millega joosta?

Tallinna linnarogain 2018 ja Sa lähed, eks? Yesss!

Ei ole ju vahet, kas oled noor või vanem, algaja või proff – head jalatsid kuluvad kõigile marjaks ära ning nii mõnelegi isegi võiduks 🙂

 

Kuigi kalender ütleb, et algas kevad ja mõnel päeval on õhuski kevadet tunda, siis hetkel ilmaennustust jälgides, tahaks ehk juba rohkem sooja ja päikest, ühesõnaga rohkem kevadet. Kevadised linnatänavad on veelgi tänu öistele külmakraadidele kohati väga libedad, kukkuda ei taha keegi, seda enam, kui on vaja “õigeks” ajaks finišisse jõuda 🙂 Et aga jooksusamm oleks kindel ja jooksutempo ei kannataks on vaja just seda õiget jalatsit!

Tänu libedusele on kindlasti mõtekas panna jalga naastuga talvised jooksujalatsid ning Icebugil on mõned päris head mudelid, mille vahel saad valida!

Kuna Icebugi talvised jooksujalatsid on dünaamiliste karbiit-terasest naastupeadega, mis vastavalt pinnasele kas tagavad suurepärase haarduvuse või on surutud kenasti oma pessa, teeme kerge ülevaate just nendest, millega võiks Tallinna linnarogainile asuda.

 

Algaja jooksja jalats.

 

Icebug Kayi 3 M Bugrip MATKaSPORDIS_1

Foto: Icebug Kayi 3 M Bugrip

Foto: Icebug Kayi 3 M Bugrip MATKaSPORDIST

Foto: Icebug Kayi 3 M Bugrip

Kui oled algaja jooksja ja Sinu samm on rahulikum või Sa tahad hoopiski pikemat distantsi läbida ning otsid ehk natukene pehmemat jalatsit, kui seda võib-olla kasutab Sinu üli sportlik naaber, siis soovitaksin just Sinule sellist mudelit, kui seda on Kayi3 BUGrip meestele või naistele. Kayi3’e suurepärane pehmendus tagab mõnusalt mugava tunnetuse jooksu algusest kuni lõpu meetriteni välja.

Naudi jooksu nii pehmemal maastikul või linnas asfaldil liikudes. Välistallal asuvad 19 naastu tagavad suurepärase soorituse ka kõige jäisemal lõigul! Kayi3 mugavus venitab suunurgad kindlasti ülesse 🙂

 

Treenituma jooksja jalats.

 

Icebug Pytho 4 M Bugrip naastuga jooksujalats MATKASPORDIST

Foto: Icebug Pytho 4 M Bugrip naastuga jooksujalats

Icebug Pytho 4 M Bugrip naastuga jooksujalatsi tald MATKaSPORDIST

Foto: Icebug Pytho 4 M Bugrip naastuga jooksujalatsi tald

Tempo on Sul natukene kiirem, jalg on ka veitsa tugevam ning tahaksid joosta just sealt, kust saab kiiremini ja otsemini – hoolimata mõnest märjemast takistusest ning raskemast maastikust, oled tõsimeelne entusiast. Sellisel juhul võiks Sinu kaaslane jäistel ja talvistel radadel olla Pytho4 BUGrip nii meestele kui naistele

Tänu tugevamale pealisele, madalamale langusele ning kergemale kaalule, aitab läbi mitmete aastate täiustatud Pyhto4 just Sind, et saavutada eesmärk ehk natukene kiiremini. Jalg on selles naastuga tossus kenasti fikseeritud, et saaksid nautida kiiret tempot ja täpset sammu.

 

Kerge jooksujalats treenitule.

 

Icebug Oribi2 M Bugrip GTX naastuga jooksujalats MATKASPORDIST

Foto: Icebug Oribi2 M Bugrip GTX naastuga jooksujalats.

Icebug Oribi2 M Bugrip GTX naastuga jooksujalats MATKASPORDIST

Foto: Icebug Oribi2 M Bugrip GTX naastuga jooksujalats

Sa oskad hinnata kaaluta olekut! Tahad joosta kiirelt ja võimalikult vähe lisaraskust endaga kaasa vedades – oleme enda valikust leidnud tossu just Sinule. Siresäärne ja graatsiline Aafrika antiloop, kellel on kerge kuid kindel samm – saage tuttvaks Oribi.

Oribi2 BUGrip GTX meestele ja naistele on maailma kergeim talvine Gore-Tex jooksujalats. Kaalult kerge, kuid pungil häid tehnilisi omadusi, jooksed justkui sokkides, mis aitavad joosta kiiresti jääl, kivisel pinnasel ning tekitavad kaaluta oleku. Lamineeritud teralised paelad tagavad selle, et jooksu ajal ei pea Sa kordagi peatuma, et siduda lahti tulnud paela. Jalas on Oribi2 äärmiselt mugav, andes varvastele mõnusalt liikumisruumi ja õhuline pealis tagab jahutava värske õhu liikuvuse tossu sees. Valikus on lausa 2 Oribi mudelit, ühel on Gore-Tex(100% veekindel) pealis, teine ilma.

 

Icebug Oribi 2 M Bugrip naastuga jooksujalats MATKASPORDIST

Foto: Icebug Oribi 2 M Bugrip naastuga jooksujalats

Tahan väga loota, et naastuga Icebugi tossuga talvel, libedates oludes joostes, naudid seda rohkem, kui seda siiani tegid ning Sinu jooksutempo ei kannata, kuna võid asetada jala maha ka kõige jäisemal rajalõigul, kus kiire naabrimees, kes ilmselgelt ei jookse Icebugiga peab pidurdama enda hoogu, et mitte libastuda.

 

 

Anna aga tuld ja kohtume rajal!