Fitness looduses pole kunagi veel nii stiilne ja mugav olnud!

/, Matkamine/Fitness looduses pole kunagi veel nii stiilne ja mugav olnud!

Fitness looduses pole kunagi veel nii stiilne ja mugav olnud!

Kevad läheneb ja miks mitte matkata paar tundi Eestimaa looduses. Kõik me teame, et looduses liikumine parandab füüsilist vormi ja mõjub hästi südametegevusele. Ja mis tänapäeval eriti oluline maandab stressi. Selleks, et looduses jalgsi ringi liigelda, võiks jalas olla loomulikult mugavad ning vastupidavad matkajalatsid. Ning mis eriti tähtis naiste puhul: jalatsid peavad olema stiilsed.

Kuna naiste jalad on eriti õrnad ja nõudlikud, siis Keen on loonud spetsiaalselt naistele aktiivseks liikumiseks mõeldud Keen Terradora WP matkajalatsite kollektsiooni. Fitness looduses pole kunagi veel nii stiilne ja mugav olnud! Nende jalatsitega saab kõndida igal rajal ja igal aastaajal. See kollektsioon on revolutsioon naiste jalgadele – jalatsid on naiselikud ja sportlikud, samas veekindlad ja hingavad. Matkajalatsid mis viivad metsast linnatänavatele, kergelt mäest üles ja pehmelt sealt ka alla. Loodud selleks, et saaksid palju erinevaid radu tempokalt läbida. Nii matkal kui kepikõnnil.

  • Veekindel membraan – Keen Dry WP – kaitseb Su jalgu vihmasel päeval trenni tehes. Lisaks väike äärekene, mis hoiab jalatsid porist puhtamad ja su jalatsid näevad alati puhtad ja kaunid välja.
  • Mustriline välistald võimaldab mugavalt ning heas tempos läbida erinevaid radu.
  • Pehme vahetald on vetruv, et joostes või hüpates ei põrutaks jalga.
  • Spetsiaalselt naistele loodud sisetald toetab ja neelab endasse löögid, põrutused ja pinna konarused. Sisetald on loodud ka spetsiifiliselt jala suuruse järgi.

Siin kohal on põhjust mainida, et Keen Terradora WP mudelid on mõeldud kergeteks matkadeks ja käimiseks. Jalatsid ei sobi rasketeks tehnilisteks matkadeks, kus tuleb tassida seljas suuri raskusi. Üldiselt sobib Keen Terradora WP suurepäraselt kitsama jalaga inimestele ja neile, kes otsivad kergeid, mitmekülgseid matka- või käimisjalatseid.

Aktiivne liikumine värskes õhus teeb head! Naine, tõmba jalga Keen Terradora WP jalatsid ja mine loodusesse matkama, kepikõnnile või niisama jalutama.

Kui sa veel kahtled, siis siin on sulle 3. põhjust, miks osta omale just Keen Terradora WP matkajalatsid

  1. Kaunis naiselik välimus;
  2. mugavad ja kerged;
  3. veekindlad, kuid hingavad.

Valikus on nii poolkõrge kui madal versioon. Mõlemat versiooni on pakkuda nii nahast kui ka tekstiilist pealsega.

Autor | 2024-02-27T16:45:31+00:00 märts 1st, 2020|Keen, Matkamine|0 Kommentaari