Icebug naastuga BUGrip ja ilma naastuta maastikujalatsi võrdlus jää peal – MATKaTV

/, Maastikujooksu jalatsid, MatkaTV, Talvised jooksujalatsid/Icebug naastuga BUGrip ja ilma naastuta maastikujalatsi võrdlus jää peal – MATKaTV

Icebug naastuga BUGrip ja ilma naastuta maastikujalatsi võrdlus jää peal – MATKaTV

Icebugi tootejuht Vahur käis jää peal jooksmas ja võrdles tavalise maastikujooksu jalatsi ja naastuga BUGrip jalatsi pidamist libedal. Panime maha väikse takistusraja. Tavalise jooksusussiga jooksmist jää peal oli lausa naljakas vaadata. Aga paraku paljud talvel just niimoodi hellalt jooksevadki. Tehakse head asja vale varustusega. Teise ringi silkas BUGrip naastudega talvise jooksujalatsiga. Jooksu liigutused meenutasid jooksmist. Näha oli ja Vahur kinnitas, et joosta oli turvaline.

Jooksuajad testringil oli tavalise jalatsiga 24 sekundit ja naastuga 15 sekundit – märgatav vahe nii ajas kui jooksustiilis kui tunnetuslikus turvatundes.

Icebugi jooksujalatsid ja saapad on saadaval MATKaSPORDI poodides ja Duncanis.

PS. vaata ka MATKaTV saadet Icebugi MICHELINI tallaga saabastest , Tegime testiringi ka saapaga – MICHELIN peab.

Looga seotud toodete soovitus

Icebug PYTHO4 M BUGrip® meestele

Talvisteks treeninguteks ja võistlusteks sobivad naastudega jooksujalatsid meestele.

Saadaval ka naiste mudel.

Icebug ORIBI2 W BUGrip® GTX naistele

Maailma kergeimad talvised naastudega GORE-TEX® jooksujalatsid tagavad suurepärase soorituse nii asfaldil, lumel kui ka libedal jääl.

Saadaval ka meeste mudel.

Icebug Kayi3 W BUGrip® naistele

Icebug Kayi3 W BUGrip® naistele

Stabiilne ja täieliku pehmendusega naast-tallaga jooksujalats mugavust armastavale jooksjale liikumiseks libedal maastikul ning jäistel teedel ja radadel. Sobib ka pikemateks distantsideks.

Saadaval ka meeste mudel