Julgestusvarustuse infopäevad Järve ja Tartu Matkaspordis

Raivo Plumer Mt. Everesti baaslaagrisRaivo Plumer on üks Eesti legendaarsetest matkahuntidest kes on vallutanud rohkem mägesid kui enamik meist üldse nimetada oskaks.

Isegi meie väikse vabariigi taassünni hetkel juhtus tema koos Tõivo Sarmeti grupiga olema tänase Tadžikistani kõrgeimas Ismoil Somoni mäe tipus. Mõneti irooniliselt kandis mägi sel hetkel veel nimetust Kommunism ning kuulus Nõukogude Liitu. Samuti oli ta esimesel eestlaste Mt. Everesti ekspeditsioonil kui Alar Sikk ainsana tipu vallutas.

Raivo jagab oma kogemusi ning näitab uusimat varustust infopäevadel.

Tule infopäevale ning saad küsida ära kõik küsimused mis sul võivad olla seoses kõrguses tegutsemise ja selle turvalisusega.

Järve ja Tartu Matkaspordi kauplustes toimuvad infopäevad järgmistel kuupäevadel.

Kõik infopäevad toimuvad alates kella 15.00’st kuni 20.00’ni ning on loomulikult tasuta.

Kõrgtööde varustus
11. jaanuar – Järve MATKaSPORT
24. jaanuar – Tartu MATKaSPORT
Ankrud, servakaitsed, vööd, kiivrid, köied, ronimis-, laskumis- ja julgestusvahendid, aasad, slingid, kukkumiskaitsed, löögisummutid, jne. Vastused saavad kõik kõrgtöid ja nende ohutust puudutavad küsimused.

Mägironimise julgestusvarustus
7. veebruar – Järve MATKaSPORT
14. veebruar – Tartu MATKaSPORT
Köied, vööd, kiivrid, kassid, kirkad, ronimis- ja laskumisseadmed, ankrud, slingid, karabiinid) jne. Näitame uusimat varustus ja Raivo jagab enda Mount Everesti kogemusi.