VIDEO. Käte ja jalgade soojendamine. Padjakesed kinnaste ja jalatsite sees

VIDEO. Käte ja jalgade soojendamine. Padjakesed kinnaste ja jalatsite sees

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Sellel korral tegi Väints ülevaate käsi ja jalgu soojendavatest padjakestest. Loe ja kuula, mida head ja kasulikku tal rääkida oli.

.

Tere hääd seiklejad. Vahel on ju ikka nii, et mõne pikema matka ja laagerdamise käigus hakkavad käed või jalad külmetama. No näiteks nagu minu omad. Mis pikkade ja karmide talvereiside käigus on saanud niipalju külma, et sellise paari plusskraadi juures tahaks panna kindad kätte. Rääkimata siis külmadest talveilmadest või mis iganes ilmadest, kasvõi meie enda eestimaisest jahedast jaanipäevast .

No vot selleks on olemas erinevaid variante. Kui sa oled selline, kellel on peale matka kuskil väike lõke või grillmaja või onnike ootamas kus Sa saad oma külmetavad käed ja jalad üle soojendada, siis see ongi imelihtne. Kui sul aga seesugust valikut pole, siis võiks ju seljakott või spordikott peita endas seesuguseid tooteid, mis on välja töötatudki just spetsiaalset sooja pakkumiseks.

Näiteks ThermoPad. Nemad on tootnud igavesti hulga erinevatele piirkondadele mõeldud sooja pakkumise padjakesi. See konkreetne siin on mõeldud päka alla. See siin on mõeldud talla alla, mis siis tähendab seda, et sa võtad selle siit pakendist välja.

Õhuga reageerides läheb see toode soojaks. Siis paned selle endale saapa sisse ja tegelikult saad seda sooja nautida väga pikka aega.

Sama moodi on olemas toode, mis on mõeldud käte jaoks. Mille saad kinda sisse panna. Mis need tooteid eriliseks teeb on see, et nad on väga kaua kestva soojaga. Võivad anda väga kaua aega sooja.

Näiteks see päka alune pakub sooja kuni 8 tundi. See käte ja kinnaste sisse mõeldud väike soojapdjakene, pakub sooja kuni 12 tundi. Temperatuurid ulatuvad 45-st kuni 65 kraadini.

Tasub tähele panna seda, et tegemist ei ole meditsiinilise tootega ja tegemist ei ole imetabase tootega, mis teil juba tekkinud külmakahjustuse ära ravib.

Tooted tulevad enamasti kahe kaupa, mis tähendab seda, et sa ei pea parema ja vasaku käe jaoks eraldi ostma. Mis tähendab, et kui sa juba paki ostad, siis on siin mõlemad olemas. Seda pakki pole vaja mudida ega sellega midagi muud teha. Võtad ta lihtsalt pakist välja ja ta reageerib õhuga. Mõne minuti möödudes hakkab vaikselt sooja eritama.  Seejärel ei olegi vaja teha muud kui pista see endale otsapidi kindasse ja käsi siia sisse. Mõne aja möödudes hakkab see pakikene eraldama sooja ja seeläbi tärkab käsi või külmunud jalg taas elule.

Selleks, et päka alla mõeldud soojenduspadi kuidagi moodi liikuma ei pääseks ega mööda saabast ringi hulkuma ei hakkaks on siia tehtud ka kleebitav osa. Võtate kattepaberi ära ja kleebite selle täpselt selle koha peale kuhu vaja. Eriti mõnus tunne.

Kindla peale on need nüüdsest osa minu püsivarustusest.

Üks suur pluss nende toodete juures on nende hind. Nendel toodete hind on sellise paari kolme nelja eurose hinnasildiga, mis siis tähendab seda, et neid kannatab tegelikult visata matka kotti peoga. Kasutada, siis kui parasjagu vajadust on.

No vot sellised need ThermoPadi nime kandvad soojendavad padjakesed ongi. Üli lihtne kasuada. Saadaval nii käte jaoks kinaste jaoks sõrmede soojendamiseks. Kui ka sellised, mis on kogu talla ulatuses. Nii, et need saab endale panna, siis soki ja saapa talla vahele ja nautida juba järgnevad 8 tundi mõnusat sooja.

.

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Kasulike matkavidinate rubriigis anname kiire ülevaate toote kasulikest omadustest ja kasutusvõimalustest. Tooteid tutvustavad matkadel ja seiklustel karastunud ja kogenud inimesed. Väino “Väints” Laisaar on legendaarne looduses kondaja ja teab mida räägib.

PS. kui sulle meie jagatav info meeldib, siis pane MATKaTV YouTube kanalis klikk nupule “TELLI” ja saad edaspidi info uutest videolugudest automaatselt.

.

Kliki poodi ja vaata pakkumine üle.