VIDEO. Kuidas transportida Colemani matkakäruga asjad laagrisse.

/, Coleman, Matkamine, MatkaTV, MATKaVIDIN, Nõuanded, Perepuhkus, Piknik, Välimööbel/VIDEO. Kuidas transportida Colemani matkakäruga asjad laagrisse.

VIDEO. Kuidas transportida Colemani matkakäruga asjad laagrisse.

Coleman on teinud laheda matkakäru. See on selline klassikaline järel veetav käru nagu loomaaias või ameerika filmidest nähtud. Erinevalt loomaaia kärudest on see käru kokku pakitav ja võtab transportides autos vähe ruumi.

Loe ja vaata mida Väints rääkis.

Tere hääd seiklejad. Coleman on teinud valmis toreda laagrikäru. Seda ikka sellel põhjusel, et aegajalt satub mõni laagrikoht, lõkkekoht või peokoht sellisesse paika kuhu autoga ligi ei saa. Alternatiivina võib kõik toolid, lauad, ja kogu vajaliku mudru sinna kohale tassida ükshaava või siis kasutada ära veidi sellist mugavat lahendust ja tuua kohale kõik ühe väikese käruga.

Sellel terasest raamiga ja 11 kilosel kärul on mitmeid plusse. Esiteks on seda väga lihtne kokku panna ja lahti teha. Kokkupanduna võtab ta autost ära vähe ruumi. Kui te selle käru lahti teete on selle mõõdud 106 korda 53 sentimeetrit korda 1 meeter, mis siis tähendab seda, et tegelikult saate sellesse kuni 85 kg kannatavasse kärusse laduda sisse kõik, mida teil potentsiaalselt laagris vaja võib minna. Olgu selleks siis lauad, toolid, kõik söögiasjad ja miks mitte ka natukene lõkkepuid.

Iga sellisel maastikul kasutatava laagrikäru eesmärgiks on oma peremehele truult järgneda. Selleks, et teda oleks endale lihtne järgi vedada on käepide otseühenduses teljega, mis siis tähendab seda, et sinnapoole kuhu sikutate sinnapoole ka käru keerab ilma igasuguse mureta.

Selleks, et käru kallakule jättes kuhugi minema ei paneks on rattad varustatud piduritega. Keerate pidurid peale ja võite kindlad olla, et käru on ka hiljem seal kuhu te ta parasjagu jätsite.

Selleks, et raskemad asjad käru kangast ja põhjas läbi ei vajuks tuleb käruga kaasa selline kõva ja väikeseks volditav põhi. See tuleb lihtsalt asetada siia käru sisse ning siis saab siia peale laduda juba raskeid asju ja nagu ma juba enne mainisin selle käru kandevõime on kuni 85 kilogrammi.

Selleks, et kõrgeks kippuv kuhi kärus ilusti stabiilsena püsiks, leiate käru külje pealt neli sellist metallist sangakest. Mis siis on abiks juhul kui te soovite koorma pealt kuidagimoodi kinni tõmmata.

Kokkuvõtteks tuleb öelda, et tegemist on väga stabiilse ja hästi järgi tuleva käruga. Nii, et kaugematesse laagripaikadesse jõudmine ei tohiks olla enam probleem.

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Kasulike matkavidinate rubriigis anname kiire ülevaate toote kasulikest omadustest ja kasutusvõimalustest. Tooteid tutvustavad matkadel ja seiklustel karastunud ja kogenud inimesed. Väino “Väints” Laisaar on legendaarne looduses kondaja ja teab mida räägib. PS. kui sulle meie jagatav info meeldib, siis pane YouTube kanalis klikk nupule “TELLI” ja saad edaspidi info uutest videolugudest automaatselt.