La Sportiva varustusega maailma raskeimal seiklusspordi võistlusel Eco-Challenge.

/, Seiklussport, Uudised/La Sportiva varustusega maailma raskeimal seiklusspordi võistlusel Eco-Challenge.

La Sportiva varustusega maailma raskeimal seiklusspordi võistlusel Eco-Challenge.

Estonian ACE Adventure / LaSportiva seiklusspordi meeskond osales maailma ühel raskeimal seiklusspordi võistlusel Eco-Challenge, mis toimus Fiji saartel möödunud aastal. Amazon väntas sellest eksklusiivse 10 osalise teleseriaali. Pikk ootamine ja vaikimine on läbi saamas ja esilinastus toimub 14. augustil Amazon Prime kanalil.

Seiklusspprtlased juba võivad aimata mida elasid osalejad läbi. Need, kes on mõelnud oma sportlike hobisid siduda seiklusspordiga, saavad ilmselt sellest ägedast saates kõva motivatsioonilaksu ning vahetavad asfaldil sportimise looduses sportimise vastu.

Tipptasemel tegijad (Timmo Tammemäe, Silver Eensaar, Reeda Tuula ja Rain Eensaar) ei tee kompromisse varustuse valikul. Pole vahet kas selle saab sponsorluse korras või peab ostma kalli raha eest. LaSportiva valik õigustas end ja aitas nautida seiklemist. MATKaSPORT on toetanud ja propageerinud seiklussporti julgelt üle kümne aasta. La Sportiva ja MATKaSPORT toetavad Estonia ACE Adventure teami seiklussportlasi alates 2019 aastast.

Amazon Prime kuutasu on 5,99. Liitu ja võta seda kui lihtsalt üht kinopiletit.

#WorldsToughestRace #jagameseiklust #LaSportiva #matkasport

Autor | 2020-08-17T10:36:14+00:00 august 12th, 2020|La Sportiva, Seiklussport, Uudised|, |0 Kommentaari