Video ja blogi. Libisemise vastased jäätallad talvejalatsitele. MATKaVIDIN

/, MatkaTV, MATKaVIDIN, Nõuanded, Ohutusvahendid, Talvesaapad, Talvevarustus, Talvised jooksujalatsid/Video ja blogi. Libisemise vastased jäätallad talvejalatsitele. MATKaVIDIN

Video ja blogi. Libisemise vastased jäätallad talvejalatsitele. MATKaVIDIN

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Sellel korral tegi Väints ülevaate libisemise vastastest taldadest. Loe siit ja kuula ning vaata MATKaTV kanalilt, mida head ja kasulikku tal rääkida oli.

.

.

Talviselt ja kevadiselt libedad olud võivad iga matkamise keeruliseks ja ohtlikuks muuta. Sama kehtib loomulikult ka kõigi teiste liikumisvajaduste kohta, olgu selleks siis igapäevatoimetused nii jäistel linnatänavatel kui ka külavaheteedel. Ühel hetkel on jalgealune stabiilne, teisel aga puudub igasugune pidamine. Sellisteks heitlikeks ja libedateks oludeks on aga suhteliselt lihtne valmis olla. Selle asemel, et pidevalt naastudega jalatsites ringi liikuda, võib kasutada kiirelt ja lihtsasti jalatsi külge kinnitatavaid alternatiive.

  1. aastal loodud naast-taldasid tooteval Yaktrax’il on pakkuda abivahendeid erinevateks olukordadeks ja vajadusteks. Samuti ka Icebugil.

.

.

Yaktrax WALK

Yaktrax Walk jäätallad on ilma naastudeta keerdtraadil baseeruvad ülikerge disainiga ja hõlpsasti kasutatavad jäätallad igas vanuses jalakäijatele. Eriti sobilik kasutamiseks eakatele, kuna on lihtne jalga panna ja jalast ära võtta. Vähendab libedal ajal kukkumiste ja vigastuste ohtu koolist, töölt või lihtsalt postkasti juurest koju kõndides!

Üllatavalt efektiivseid ja peamiselt kõndimiseks mõeldud jäätaldasid on saadaval neljas erinevad suurusvahemikus: XS – 34…37; S –  38…40; M – 41…43; L  – 44…46.

yaktrax-walk libisemise vastased jäätallad Matkasport

Yaktrax PRO jäätallad

Saabastele või jooksujalatsitele kinnitatavad Yaktrax® Pro jäätallad annavad Teile koheselt parema pidamise ja ohutu kõndimis võimaluse libedaks trambitud lumel või jääl.  Nende taldadega  saate jalutada, joosta või töötada libisevatel pindadel sama stabiilselt, nagu olete harjunud liiklema kuival pinnal.

Kulumiskindlate 1,4mm terasrullide ja rihmaga jalatsi külge turvaliselt kinnituvad ja vastupidavast naturaalsest kummist välimise ribaga jäätallad sisaldavad 70% ulatuses taaskasutatavaid materjale. Peamiselt jooksmiseks, kepikõnniks, käimiseks ja talvematkadeks mõeldud jäätallad on saadaval neljas erinevad suurusvahemikus: XS – 34…37; S –  38…40; M – 41…43; L  – 44…46.

yaktrax walk libisemise vastased jäätallad Matkasport

Yaktrax RUN jäätallad jooksjatele

Spetsiaalselt jooksjatele mõeldud Yaktrax® Run jäätallad on anatoomiliselt disainitud spetsiaalselt jooksjatele, keda ei heiduta jää ega libedus. Yaktrax Run on kombinatsioon eemaldatavatest naeltest ja terasspiraalist, mis tagab vajaliku haardumise jääl.

Roostevabast terasest, karbiid terasest ja naturaalsest kummist jäätallad sobivad kasutamiseks kergema külmaga. Eemaldatav lisarihm võimaldab reguleerida jalatsi kinnitust ning jäätalla kannaosa on varustatud helkurdetailidega. Spetsiaalselt jooksjatele mõeldud jäätallad on saadaval neljas erinevad suurusvahemikus: S – 38…40; M – 41…43; L – 44…46; XL – 46+.

yaktrax run jäätallad jooksjatele libisemise vastased Matkasport

Yaktrax DIAMOND jäätallad.

Agressiivse pidamisega libisemisvastased Yaktrax DIAMOND jäätallad on varustatud patenteeritud teemandi kujuliste iseseisvalt pöörlevate osadega,  mis tagavad sadu pinnaga haarduvaid nurki, andes esmaklassilise haarduvuse igasugustes jää ja lumeoludes. Toote tegemisel kasutatavad materjalid on kauakestvad ning mugavad pikaajalisel kasutamisel. Kummist ümbris jääb elastseks ka miinuskraadide juures ning iseseisvalt pöörlevad helmed hoiavad ära lume ja jää kogunemise.

Jäätallad on saadaval neljas erinevad suurusvahemikus: S – 38…40; M – 41…43; L – 44…46; XL – 46+.

yaktrax diamond jaatallad jaatald libisemise vastased tallad matkasport

Icebug Trail BUGweb

annab võimaluse lisada jalatsile haakuvust olukordades, kus seda on väga vaja, näiteks märgadel ja libedatel kaljudel, rohul, jääl. Trail BUGweb® -il on kuus kõvasulamnaela, mis on kinnitatud kummistruktuuri külge. Praktika näitab, et BUGwebi saab kinnitada enamuse vabaaja-jalatsite ja matkasaabaste alla, kuigi on toodetud spetsiaalse tallaga IceBUG jooksujalatsite ja IceBUG saabaste jaoks.

icebug trail bugweb jaatald jaatallad libisemise vastane tald matasport

Icebug BUGweb EasyStreet Carbon Lastele mõeldud naast-talllad

Taldadel on kuus karbiitterasest peaga naastu. BUGweb sobib kõikidele Icebugi kummi tallaga jalatsitele, lisades juurde kuus eriti hästi haarduvat kontaktpinda. On olemas märkimisväärsed eelised, kui jalatsi haarduvus on integreeritud talla sisse võrreldes selle lisamisega talla välispinnale. Jalanõu käitub tavapäraselt, ideaalne nii joostes kui kõndides. Naastud asetuvad korrektsel kaugusel. Kasutades alternatiivseid lisataldasid on kontaktpind tasakaalust väljas ja ühtlasi ebamugav ning ka libe. isatalla muster ei ole kaetud ja seega lisab haarduvust juurde ka kummi osa.

icebug trail bugweb jaatald jaatallad libisemise vastane tald matasport

..

.

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Kasulike matkavidinate rubriigis anname kiire ülevaate toote kasulikest omadustest ja kasutusvõimalustest. Tooteid tutvustavad matkadel ja seiklustel karastunud ja kogenud inimesed. Väino “Väints” Laisaar on legendaarne looduses kondaja ja teab mida räägib.

PS. kui sulle meie jagatav info meeldib, siis pane MATKaTV YouTube kanalis klikk nupule “TELLI” ja saad edaspidi info uutest videolugudest automaatselt.

.

.

Seotud tootegrupp. Kliki poodi.