Navigeeri Suunto kellaga jooksu- ja matkarajal.

Navigeeri Suunto kellaga jooksu- ja matkarajal.

Kas teadsid, et Suunto uuematel kelladel on loodud kasulikud navigeerimise funktsioonid matkajatele, loodusradadel seiklejatele ja sportlastele. Lae matka- või jooksuraja kaardifail kella sisse ja liigu turvaliselt soovitud sihtkohta. Rada võid jälgida ka telefoni vms. lahendust kasutades, aga randmel oleva kellaga on seda lihtsalt grammike mugavam teha.

Radade .gpx failide laadimine kella sisse läbi Movescount programmi interneti brauserist või läbi äpi on väga lihtne. Äpi saad laadida kas Google Playst või AppStorest.

Läbi arvuti laadimiseks väike juhis. Laadi .gpx fail arvutisse. Ava brauseris Movescount ja logi sisse. Vali menüüst “map” > “my routes” > “my library” > “import route”. Vali arvutist fail. Vali kell millisesse tahad kaardi laadida. Ühenda kell kaabliga arvuti külge ning sünkroniseeri andmed. Rada on kellas ja turvalist teed.

Äppi kasutades on lahendus sama lihtne. Lae interneti lehel soovitud raja .gpx telefoni sisse. Ava Movescount äpp. Ühenda kell telefoniga. Lae fail äppi, sünkroniseeri kellaga  ja taaskord mõnusat liikumist.

Lisa kommentaar