Selle suve äss-sandaal – EVOFIT One.

/, Keen, Nõuanded, Sandaalid/Selle suve äss-sandaal – EVOFIT One.

Selle suve äss-sandaal – EVOFIT One.

KEEN üllitas selleks suveks tõelise äss-sandaali, mis sobib suurepäraselt nii praeguste kui uute KEENi fännide seikluste kaaslaseks. Saage tuttavaks – siin on EVOFIT One!

EVOFIT’il on ette näidata mitmeid uuendusi, mis toovad naeratuse näole nii sandaali jalga libistades kui neid proovile pannes. Ma ei tahaks end korrata, aga no see esimene samm on KEENi puhul endiselt ülemõistuse mugav.

 

Minu jaoks on EVOFIT’i kõige imelisem osa tald.

Keen Evofit sandaal tald

Keen Evofit sandaali tald

Tald on paksem kui Clearwater CNX-il ja õhem kui Newport’il – ehk väiksemad konarused ja kivid ei ole talla all nii tuntavad, kuid samas on tunnetus maapinnaga suurepärane.

Sandaal on nii hästi ehitatud, et tundub, et tald on justkui jala pikendus – nii pehme, painduv ja haakuv. Talla imelised omadused tulevad välja just ebatasasel pinnal liikudes. Palgil kõndides oli tunne nagu tald paindub ümber palgi ja hoiab sind kõvasti kinni. Kivisel pinnal kiiremaid aste tehes oli samm kindel ja libisemisohtu polnud.

Aquagrip tehnoloogiga mitmesuunalise mustriga välistald teeb seda, milleks ta on loodud. Kohati avastasin end otsimas neid kohti, kust asfladilt kõrvale astuda, et krobelisel maapinnal sandaali mugavust nautida.

Välistallale sekundeerib PU materjalist sisetald, mis lisab suure portsu mugavust. Tald on parajalt pehme ning jalga toetav. Sisetald on sandaalist eemaldatav, et peale vees käimist saaks selle kuivama panna.

 

Kootud pealis

Keen Evofit sandaali kootud pealis

Keen Evofit sandaali kootud pealis

Järgmine silmatorkav uuendus, mida õhinal ja silmade särades ära mainiksin, on kootud pealis, mis on jalas justkui sokk. Pealis hoiab tihkelt ümber jala ning mugavustunne on tõesti maksimaalne. Nii pealis kui tald teevad EVOFIT’ist ideaalse sandaali vesistes tingimustes toimetamiseks.

Pealis kuivab ruttu ning hõõrdumistunnet ei tekkinud. Samuti on pealise kujundus õnnestunud selliselt, et näiteks rannas liikudes pole liiva sissevool nn. õhutusavadest häirivalt suur.

Sokilaadse pealise puhul tuleb pisut ka lõivu maksta – see ava, kust jalg sandaali pista, ei ole ülemäära suur ning kõrgema jalaga inimestel tasuks enne ostu sandaali kindlasti jalga proovida.

 

EVOFIT One’i on sisse kodeeritud paras annus liikumisindu. Kui need sandaalid jalas on, siis suunduks kohe kuskile metsarajale, jõeäärseid kammima või toetaks korraks poekotid maha ning roniks killustikukuhja otsa vaadet nautima.

Olen pikalt kandnud KEEN Clearwater CNX sandaale ning olin arvamusel, et sellest paremat sandaali ei olemas. Kuni proovisin EVOFIT One’i.

Mine proovi ka!

KEEN on loonud Evofiti mudelid nii meestele kui naistele.

 

Autor | 2019-04-24T12:18:39+00:00 aprill 20th, 2019|Karbist välja, Keen, Nõuanded, Sandaalid||0 Kommentaari