Click for more products.
No produts were found.
0

Paki tagastamine pakiautomaati

                                                                                                                            

Kui tellisid kauba Omniva pakiautomaati

 

Omniva pakiautomaadi puhul on meil tasuta tagastusteenus, mis tähendab seda, et Sina ei pea kauba tagastamise hetkel selle eest eraldi tasuma.

Kauba tagastamiseks tuleb see korralikult pakendada ning peale märkida kauba saajana „MATKaSPORT OÜ“ ja telefoninumbriks +372 5680 0985. Ära unusta märkida kauba saatjaks enda nime ja telefoninumbrit.

Kauba tagastuskood saabus sulle koos pakiteavituse SMS sõnumiga. Sellega saad paki tagastada 14 päeva jooksul kõikidest Omniva pakiautomaatidest. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, sisesta tagastuskood ja aseta pakk kappi. Kui pakiautomaat pakub tagastusel uue pakikaardi printimist, siis prindi ka pakikaart, kleebi see pakile ja aseta pakk kappi.

                                                                       

Kui tellisid kauba Itella SmartPost pakiautomaati

                

Itella pakiautomaadi puhul on meil tasuta tagastusteenus, mis tähendab seda, et Sina ei pea kauba tagastamise hetkel selle eest eraldi tasuma.

Kauba tagastamiseks tuleb see korralikult pakendada ning peale märkida kauba saajana „MATKaSPORT OÜ“ ja telefoninumbriks +372 5680 0985. Ära unusta märkida kauba saatjaks enda nime ja telefoninumbrit.

Paki tagastamine toimub sama koodiga, millega paki kätte saite. Pakiautomaadis vali menüüst “Kauba tagastamine” ning järgi automaadi edasisi juhiseid.

a. Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tagastada sama uksekoodiga 14 päeva jooksul, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
b. Kui pakk saabus valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel 14 päeva jooksul, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

                                                                                                        

Kui tellisid kauba DPD pakiautomaati 

                                                                                   

DPD pakiautomaadi puhul on meil tasuta tagastusteenus, mis tähendab seda, et Sina ei pea kauba tagastamise hetkel selle eest eraldi tasuma.

Kauba tagastamiseks tuleb see korralikult pakendada ning peale märkida kauba saajana „MATKaSPORT OÜ“ ja telefoninumbriks +372 5680 0985. Ära unusta märkida kauba saatjaks enda nime ja telefoninumbrit.

Kauba tagastuskood saabus sulle koos pakiteavituse SMS sõnumiga. Sellega saad paki tagastada 14 päeva jooksul kõikidest DPD pakiautomaatidest. Pakiautomaadis vali menüüst “Kauba tagastamine” ning järgi automaadi edasisi juhiseid.

Menu

Logi sisse või loo konto.

Logi sisse