MATKaSPORDI püsikliendiks olemine võimaldab Sulle mitmeid soodustusi ning seda täiesti tasuta, sest püsikliendiprogrammiga liitumine on tasuta.

Püsikliendiprogrammi püsisoodustuste tase, mis kehtib enamikule toodetele, baseerub kliendi ostlusaktiivsusele, milles võetakse arvesse ostu päevale eelneva 3 aasta kliendi ostude rahas tasutud väärtus:

  1. aste -5%, kui ostude summa on üle 125 €,
  2. aste -10%, kui ostude summa on üle 575 €,
  3. aste -15%, kui ostude summa on üle 1150 €,
  4. aste -20%, kui ostude summa on üle 2300 €.

Ülaltoodud püsisoodustuste tase kehtib enamikule toodetele. Erandiks on spordijoogid ja toidud, tellimuskaubad, elektroonika- ja tehnikakaubad jmt., mille soodustuste tase on väiksem.

MATKaSPORDI püsikliendiks võivad registreeruda kõik soovijad, kes täidavad püsikliendi registreerimislehe ja esitavad selle poes konsultandile. MATKaSPORDI kliendikaardiks on ID kaart.

Makstud ostusummast sõltumatu garanteeritud miinimumsoodustuse saavad püsikliendiks registreerunud matkaklubid, matkaklubide liikmed, matkakorraldusfirmad ja spordiasutused.

NB! Ostusaldo arvutamisel lähevad arvesse ainult rahalised maksed. Kinkekaardiga maksmised ja muud mitterahalised tehingud kliendi ostusaldot ei muuda.

Püsikliendila saadame infot meie uutest nõuandvatest blogipostitustest, ees ootavatest üritustest ja häid pakkumisi. Klikija telli info enda e-postkasti.

Püsikliendi privaatsustingimustega saab tutvuda MATKaSPORDI privaatsustingimuste lehel.

Toode on lisatud soovinimekirja
Toode lisatud võrdluseks

Me kasutame küpsiseid. Kui te jätkate selle saidi kasutamist, eeldame, et olete sellega rahul.