Click for more products.
No produts were found.
0

Püsiklient

MATKaSPORDI püsikliendiks olemine pakub Kliendile mitmeid soodustusi. Püsikliendiks registreerimine on tasuta. Soodustus -5% hakkab kaupluses kehtima koheselt, e-poes peale ostu sooritamist järgmisel päeval. Püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik üle 18-aastased eraisikud ning kõik juriidilised isikud (OÜ, AS, MTÜ jne.). MATKaSPORDI erakliendi püsikliendikonto on isikupõhine ning kliendikaardiks on ID-kaart.


Püsikliendiprogrammi püsisoodustuste tase on 4-astmeline, mis baseerub Kliendi ostuaktiivsusele ning milles võetakse arvesse ostu päevale eelneva 3 aasta kliendi ostude rahas tasutud väärtus.

1. aste -5%;
2. aste -10%, kui ostude summa ületab 575€;
3. aste -15%, kui ostude summa ületab 1150€;
4. aste -20%, kui ostude summa ületab 2300€.

Spordijookide ja toitude, tellimuskaupade, elektroonika- ja tehnikakaupade jmt. soodustuste tase on väiksem ning neile kehtib alates 2. astmest väiksem soodustus. Kuid mitte vähem, kui -5%.

Püsisoodustused ei kehti GoPro kaameratele, Alexela gaasidele/balloonidele, Garmin ja Coros kelladele, Autohome toodetele, paberkottidele ning teenustöödele.

Makstud ostusummast sõltumatu garanteeritud miinimumsoodustuse saavad püsikliendiks registreeritud matkaklubid, matkaklubide liikmed, matkakorraldusfirmad ja spordiasutused. Püsikliendiprogrammiga liitumiseks tuleb taotlus saata aadressile: info@matkasport.ee.

Kliendil on õigus igal ajal loobuda püsikliendiprogrammis osalemisest ja võtta tagasi antud nõusolek oma isikuandmete töötlemise lubamiseks. Püsikliendi privaatsustingimustega saab tutvuda siin.

Menu

Logi sisse või loo konto.

Logi sisse