Click for more products.
No produts were found.
0

Loodus kutsub automatkale

Luba omale luksust! Oled juba kogenud kämpija ja otsid midagi uut? Või oled tüdinud tavapärasest telgi kokku-lahti lappamisest? Soovid, et kodu oleks koguaeg kaasas? Misiganes mõtte-mõlgatus sul kuklas tiksunud on - nüüd on kohal see aeg aastast, et teha reaalsuseks pööningule kolimise mõte! Telkimise absoluutne tippklass - mereäärne miljonivaatega katusekorter - kas üldse saaks olla midagi imelisemat?

MATKABLOGI: AUTO KATUSETELKIDE ABC

Lõpp igasugusele telgikaarte parandamisele, pehme pinnase otsimisele, telgi õhutamisele rõdul ning muudele tavatelgiga kaasnevatele tüütustele! Paigalda luksuslik magala auto katusele ning kruiisi läbi suve nagu superstaar!

Vabaks päevaks paigale jäädes loo omale mõnus oaas! Koli koos külmade kokteilidega päevaks rannaliivale või paigalda võrkkiik päiksevarju ja kõlguta niisama jalga, beežita poole jalaga päikese käes ja naudi looduse lärmakat vaikust, ohh seda mõnusat olemist!

Kuum kohv ja pannkoogid sobivad metsikusse idülli täpselt sama hästi, kui pühapäevahommikusse kodus! Looduses on iga päev puhkepäev ja seda pole patt tähistada.

Mõned lihtsad mugavusesemed matkal võivad muuta soolase magusaks, märja kuivaks, külma soojaks ja muidugi kõike ka vastupidi. Pisidetaile ei tasu alahinnata, eriti kui kaasapakitava kraami maht on piiratud.

Menu

Logi sisse või loo konto.

Kui e-poe konto on loodud - logi sisse