Click for more products.
No produts were found.
0

Keen - uut moodi radadele!

Imageblock

                                                                                                                                                         

Keen – meie eesmärk ei ole ainult jalatsite tootmine

Keenile meeldib teha asju, mis ainulaadsed. Olgu selleks siis nende loodud jalatsid või korraldatud üritused. Valmistades originaalseid jalatseid, mis kestavad, on nad võitnud paljude fännide usalduse. Keen näitab eeskuju kasutades tootmiseks loodussõbralike materjale, vähendades jäätmete hulka ning tehes koostööd heategevus- ja keskkonnakaitse organisatsioonidega. Keen innustab igaüht olema aktiivne, lahkuma mugavustsoonist ja kogema elu täiel rinnal!

                                                                                                  

Keen matkajalatsid on tõelised kaaslased looduses liikumisel! Nende uskumatu mugavus ja vastupidavus võimaldavad keskenduda täielikult looduse ilule nautimisele ja ei pea muretsema oma jalgade mugavuse pärast.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

VAATA KÕIKI TOOTEID!

                                                                                                                                

Keen sandaalid on matkajate absoluutsed lemmikud! Need on nii stiilsed kui ka mugavad, mis teeb neist täiusliku valiku suvel linnas liikudes ning looduses seiklemiseks.

                                                                                                                                                         

Keen asutati 2003. aastal Californias, USA-s. Nende esimeseks ikooniliseks tooteks sai kiiresti populaarsust kogunud sandaal Newport sandaal. Patenteeritud varba kaitsesüsteemist on saanud Keeni üks olulisem tunnusmärk – see kaitseb varbaid löökide eest ja pakub lisakaitset raskete maastike läbimisel. Kuna bränd on olnud väga edukas, on nad nüüdseks ka oma tootevalikut laiendanud. Nende valikust leiab matkajalatsidsandaalid ja vabaajajalatsid nii naistele, meestele kui lastele.  Lisaks on Keen tuntud oma uuenduslike tehnoloogiate poolest, sealhulgas spetsiaalsete tallamustrite ja erinevate materjalide kasutamisel, et tagada jalatsi parim haarduvus maastikuga ja vastupidavus erinevates keskkondades.

“ 2003. aastal KEENi jalatsite disainimise ja tootmisega alustades lubasime, et teeme asju teisiti. Lubasime, et hoolitseme üksteise ja oma planeedi heaolu eest.”

Menu

Logi sisse või loo konto.

Kui e-poe konto on loodud - logi sisse