Zendure akujaamad

/, MatkaTV/Zendure akujaamad

Zendure akujaamad

Zendure akujaamad on suurepärane valik elektrienergia salvestamiseks ja liikumiseks. Nende kvaliteet, vastupidavus ja võimsus muudavad need ideaalseks lahenduseks nii koduseks kasutamiseks kui väljasõitudeks. Olgu tegemist siis matkamisega looduses või autoga ringi reisimisel.

Zendure akujaamasid iseloomustab tugev ja vastupidav konstruktsioon, mis tagab kaitse kukkumiste, löökide ja muude väliste kahjustuste eest. Samuti on Zendure akujaamadel suure mahutavusega liitiumioonakud, mis võimaldavad pikemat tööaega ja rohkem laadimistsükleid.

Zendure akujaamade erinevate funktsioonide hulka kuuluvad mitmed kasulikud funktsioonid, nagu kiirlaadimine, mitu USB-porti erinevate seadmete laadimiseks, LED-taskulamp funktsioon ning ekraan, mis näitab aku taseme jääki.

Enne konkreetse Zendure akujaama ostmist on alati soovitatav vaadata toote spetsifikatsioone ja funktsioone, et veenduda, et see vastab teie vajadustele ja eelistustele.

MATKaSPORDI pakub kolme erineva aku mahutavusega Zendure akujaama:

  • SUPERBASE 1000M akujaam on suuruselt ja mahutavuselt eriti sobilik suurema koguse nutiseadmete laadimiseks, enamike koduste elektriseadmete toiteks või valgustuse kasutamiseks kohtades kus elektrit ei ole.
  • Kompaktne 607Wh SUPERBASE 600M akujaam on suuruselt ja mahutavuselt eriti sobilik suurema koguse nutiseadmete laadimiseks, väiksemate elektriseadmete toiteks või valgustuse kasutamiseks kohtades kus elektrit ei ole.
  • 1440Wh mahtuvusega ja 2000W väljundvõimsusega SuperBase Pro 1500 akujaam, mis suudab laadida samaaegselt 14 seadet, on ideaalne näiteks kodus elektrikatkestuse ajal, kämpingus või haagissuvilaga reisides.

Millised akujaamad ühe või teise “hädavajaliku” tarviku ära toidavad, sellele saad vastuse MATKaTV videoloost, kus räägivad akujaamadest põhjalikumalt teada tuntud rännumees Väints ja MATKaSPORDI turundusjuht ja päikeseenergia entusiast Rando.

Autor | 2023-07-10T15:05:23+00:00 juuli 10th, 2023|Elekter, MatkaTV|0 Kommentaari