Click for more products.
No produts were found.
0

Loodus kutsub jalgsimatkale

Vaimu turgutav miniseiklus ööbimisega telkimisplatsil, vaheldust pakkuv ringmatk rabarajal või linnapiirist väljasõit rongiga, et koju tagasi jalutada? Kevad-suvisel ajal on nii palju pakkuda, et laadida oma talvel tühjaks saanud päikeseakusid! Isegi kui taevast katavad vihmapilved ammutab inimese keha vajalikku D vitamiini! Erinevate pisimatkade peitmine tavapärasesse töönadalasse on jälle võimalik, kuna päevad on pikad ning ilmad liiga mõnusad, et toas peidus passida! Erinevaid võimalusi looduses lustida on täpselt nii palju, kui su kujutlusvõime suudab kujundada!

MATKABLOGI: MINISEIKLUSE ABC

Üksik öö telgihotellis ei nõua üleliia palju - viska telk pagassi ja sõida pärast tööd RMK platsile! Sellisel pisipuhkusel ei mängi telgi pakendi mõõdud üleliia suurt rolli, vali vaid sobiva mahutavusega telk, et kõik magajad mõnusasti laiutada saaksid, sest ikkagi puhkehetk ju!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Kui kohale jõuab kuumalaine, siis piisabki vaid magamiskoti siselinast ning see on nõnda tilluke, et mahub pea et taskussegi ära. Aga, et ka ülejäänud Eesti suves mõnusasti magada saaks, siis vali magamiskott ikka vastavalt märgitud mugavustemperatuurile.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Olgu valituks klassikaline lebomatt, õhkmadrats või isetäituv maktamatt - õues on uni magus niikuinii! Kuid kui tekib küsimusi erinevate madratsite omaduste kohta, siis meie konsultadid oskavad kindlasti kogemusi jagada.

Menu

Logi sisse või loo konto.

Kui e-poe konto on loodud - logi sisse