Aclima HOTWOOL uniseks meriinovillane lukuga polo
Saadavus kauplustes
(Laost otsas)
(Laost otsas)
(Laost otsas)
(Viimane)
(Viimane)
(Laost otsas)
(Laost otsas)
HOTWOOL universaalne, meeste ja naiste, meriinovillane lukuga polo sobib kasutamiseks madala ja keskmise intensiivsusega tegevusel külmades ja väga külmades oludes. Temperatuurisoovitus -10 kuni -30 kraadi. HotWool on valmistatud Aclima Terry villa kanga segust, mille põhikomponendiks on vill ning seda segatakse teiste kiududega, et muuta rõivad paksemaks ja kulumiskindlamaks kui puhtast villast rõivad.
- Materjaliks 230 g/m² Merino villa ja sünteetilise kiu segu. Sünteetilise kiu lisamine muudab polo paksemaks ja vastupidavamaks.
- Sobib kasutamiseks miinuskraadides.
- Säilitab kehatemperatuuri ka märjana, sest villakiud sisaldavad 80% õhku.
- Tänu villa sisaldusele, ei hakka pesu higistades ebameeldivalt lõhnama.
- Seda pesu kasutavad Norra ja Rootsi armeed.
- Mugavad tasapinnalised õmblused.
HOOLDUS: Võib pesta nii pesumasinas kui ka käsitsi temperatuuri kuni 40°C. Vajalik on kasutada spetsiaalselt villale mõeldud pesuvahendeid ning tähtis on MITTE kasutada pesuloputusvahendeid.
Aclima on Norras tuntud rõivatööstus alates 1922. aastast. Praegusel ajal ollakse spetsialiseerunud spordialuspesu tootmisele, millest suurem osa õmmeldakse Eestis.