Green Shape on VAUDE jätkusuutlikuse märgis

/, Uudised, Vaude/Green Shape on VAUDE jätkusuutlikuse märgis

Green Shape on VAUDE jätkusuutlikuse märgis

Planeet vajab abi ja matkavarustus ei tohiks keskkonnale koormust lisada. Green Shape on meie tõestuseks, et see kõik on võimalik – ökosõbralik,  aus ja funktsionaalne.

Green Shape on VAUDE märgis jätkusuutlike riiete ja varustuse tähistamiseks. Kuna ei ole ühtegi võrreldavat süsteemi, mis oleks võrdselt ühtne ja jäik,  arendasime välja omaenda tähise. Iga sotsiaalse liikumise alustajaks on keegi, kes astub esimese sammu ning asub tegutsema.  Funktsionaalsus, stiil ja ettenägelikus – riideid disainides veendume toodete kauakestvuses, ajatus stiilis ning nende parandatavuses.

Vali targalt, mitte raiskavalt! Green Shape märgist kandvad tooted on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest. Tänu bluesign® süsteemile toodetakse riided energia säästlikult ja ressursi sõbralikult ning ilma probleemseid vahendeid kasutamata. Kasutame naftapõhiste materjalide asemel loodussõbralikemate alternatiividena taaskasutatud ning naturaalseid materjale, mille hulka kuuluvad näiteks kanep, orgaaniline puuvill ja bioplastikud.

Töötingimused on tekstiilitööstuses vastuoluline teema. Oleme veendunud, et põhiprobleemiks ei ole tööstuse asukoht, vaid tootmise viisid. Veendume ausate töötasude ja heade töötingimuste olemasolus – olgu selleks siis Saksamaa, Euroopa või Kagu-Aasia. Meie liidri staatus Fair Wear Foundation’is kinnitab, et võtame antud teemat tõsiselt. Riiete toomiskohtade info leiad meie veebipoest. Vaata siit!

Green Shape tooted on disainitus kauakestvateks. Oleme siin selleks, et aidata teil tooteid korralikult hooldada ja parandada. Pakume ka vahetusdetaile. Kui oled ikka veel hädas, aitab sind VAUDE Repair Service.

Grüner Knopf  (eesti keeles Roheline nööp) logo on sertifikaadiks neile, kes soovivad oma ostusid sooritada vastutustundlikult. Antud märgis tähistab materjale, mis on toodetud vastavalt kõrgeimatele sotsiaalsetele ja keskkondlikele standarditele. Meie Green Shape tähist kandvatele toodetele on omistatud sõltumatult auditeeritud ja riiklikult sertifitseeritud ning jäikadele kriteeriumitele vastavad Grüner Knopf  märgised.

Kõige jätkusuutlikumad tooted on need, mida saab kaua kasutada. Seega on meil palve – kui oled lõpetanud oma varustuse kasutamise, siis anna see ära, müü edasi või anneta kellelegi. Kõrge kvaliteediga toodetel on pikk eluiga ning nendest suudavad rõõmu tunda ka toodete järgmised omanikud.

Jätkusuutlikuse faktid

Et me püsiks oma valitud teel, töötame koos mitmete sõltumatute organisatsioonidega.

Responsible Down StandardBluesignMy Climate

Gots StandarsGruener Knopf

Fair Wear

Tõlkis Väino Laisaar

Autor | 2023-09-08T11:21:32+00:00 märts 15th, 2021|Green Shape, Uudised, Vaude|0 Kommentaari