Innovatiivne telgilahendus Ferrino Tent Set.

/, 3 kohalised telgid, Ferrino, Telgid, Uudised/Innovatiivne telgilahendus Ferrino Tent Set.

Innovatiivne telgilahendus Ferrino Tent Set.

150 aastapäeva tähistav Ferrino on loonud uue revolutsioonilise lahenduse matkamaailmas. Tänu uuele Tent Set  konseptsioonile saab igaüks kokku panna omale unistuste telgi vastavalt oma vajadustele ja maitsele.

Ferrino on olnud matkavarustuse tootmise pioneer juba aastast 1870.  Kuni tänaseni ei ole ükski teine telgi tootja midagi sellist suutnud luua ehk pakkuda telgi osadest kokku panekut täpselt kliendi vajadusi silmas pidades.

Kuidas sellist telki osta?

Kogu protsess on lihtne ja mänguline. Mine veebilehele matkasport.ee/ferrinotentset või tule MATKaSPORDI Ülemiste poodi.

Telgi komplekteerimiseks mõtle läbi oma vajadused. Esmalt mõtle enda jaoks selgeks mitme inimese telki soovid. Tent Seti valikus on täna kahe ja kolme inimese telgid. Vali just sinu vajadustele sobiv sisetelk, telgi kaared, pealiskate ja vaiad. Lisavarustusena saad valida sobiliku pakkekoti, aluskatte, õhuavade paigutuse, jms.

Kirsiks tordil on Sul võimalik isikupärastada oma uue telgi pealiskate. Telgi kattele trükime ägeda graafilise kujundi või Sinu personaalse sõnumi.

Isegi väheste kogemustega matkaja saab telgi kokku panemisega iseseisvalt hakkama. Iga valiku juures on abiks selgitused ja pildid. Hinna kujunemist näed jooksvalt. Samuti on kohe näha toote kaal, tuule ja sooja pidavus ehk info, mis on vajalik Sinu parima telgi komplekteerimiseks ja ostmiseks.

Tent Set modulaarsus võimaldab tulevikus telki uuendada vastavalt uutele ja erinevatele vajadustele. Näiteks saad juurde osta rattamatka jaoks kergemad osad või lumel telkimiseks ilmastikukindlamad osad.

Sul on üks Tent Set telk, mida saad kohandada vastavalt aastaajale, matka liigile või pinnasele ja seeläbi optimeerida oma hobiga seotud kulusid ning matkal kaasas kantavat kaalu.

See kõik kõlab nagu muinasjutt ja peegeldab Ferrino fundamentaalset seisukohta – pakkuda oma klientidele tooteid, mis on väga head ja kestavad kaua ning ettevõtte pühendumist jätkusuutlikkusele. Üks Tent Set telgi lahendus teeb võimalikuks kombineerida telkide erinevaid funktsionaalsusi, samal ajal vähendades materjalide tarbimist, süsiniku tootmist ning lõpuks jäätmete teket.

Ferrinost

Ferrino asutati 1870 aastal Alpide jalamil Turinis Itaalias. Algusest saadik on Ferrino olnud tihedas koostöös professionaalsete ekspeditsiooni huntidega ja nõudlike looduses seiklejatega. Ferrino on spetsialiseerunud matkavarustuse (telgid, seljakotid, magamiskotid) ja tehniliste matkariiete tootmisele.

Ferrino T&A meeskond töötab kirega luues uusi lahendusi looduses seiklejatele selleks, et looduses olemine oleks nauditavam ja ohutum igaühele. Iga toode on loodud koostöös mägede professionaalide, sportlaste, giidide, testijate ja Ferrino enda saadikutega. Iga toode on disainitud lähtudes spetsiifilistest vajadustest ja kasutatud on uusi kõrgtehnoloogilisi materjale.

Kõik uued lahendused testitakse korduvalt brändi saadikute ning klientide poolt Ferrino High Lab laagris. Laager korraldatakse kõrgmäestikus, kus saab proovida kõiki Ferrino tooteid. Igaühel on võimalus saada Alpi laagris ööbimise kogemus ning testida uut varustust.

Ferrino tooted on saadaval enamikes spordipoodides Euroopas ja mujal maailmas. Eestis on Ferrino tooted saadaval MATKaSPORDI kauplustes juba üle 20 aasta.

Komplekteeri telk
Autor | 2020-06-12T16:40:11+00:00 juuni 12th, 2020|2 kohalised telgid, 3 kohalised telgid, Ferrino, Telgid, Uudised||0 Kommentaari