VIDEO. Uued Keen Bellows Flex tehnoloogiaga matkasaapad. MATKaTV

/, Matkamine, Matkasaapad, MatkaTV, MATKaVIDIN, Nõuanded/VIDEO. Uued Keen Bellows Flex tehnoloogiaga matkasaapad. MATKaTV

VIDEO. Uued Keen Bellows Flex tehnoloogiaga matkasaapad. MATKaTV

Väints astus läbi MATKaSPORDIST ja sai astumiseks kaasa uued Keen Bellows Flex painde tehnoloogiaga matkasaapad. Vaata ja kuula millega on tegu ja milleks see uus tehnoloogia ka võiks hea on.

MATKaSPORDIS on palju kasulikke ja lahedaid asju, mis matkal ja looduses liikudes võivad päästa päeva. Meie YouTube kanali MATKaTV kasulike matkavidinate rubriigis anname kiire ülevaate toote kasulikest omadustest ja kasutusvõimalustest. Tooteid tutvustavad matkadel ja seiklustel karastunud ja kogenud inimesed. Väino “Väints” Laisaar on legendaarne looduses kondaja ja teab mida räägib.
PS. kui sulle meie jagatav info meeldib, siis pane “TELLI” ja saad edaspidi info uutest videolugudest automaatselt.

.

Video transkriptsioon:

Tere, hääd seiklejad.

Olen täna jälle Kõrvemaa matkakeskuse väikeses grillimajas hubase lõkke ääres sellepärast ,et rääkida teile toredast matkavidinast mille USA jalatsitootja Keen on välja mõelnud. Teate ju küll, et panete oma matkasaapa jalga ja lähete pikale rännakule. Ikka juhtub nii, et need esimesed matkasammud kipuvad olema kergemad kui need viimased. Eriti just sellistel väga pikkadel ja intensiivsetel matkadel.
Selle tarbeks on siis Keen istunud maha joonestuslaua taha ja materjali hunniku taha ja hakanud välja mõtlema mingisugust lahendust, kuidas seda igat sammu saaks veidi kergemaks teha, et siis ka matka viimased kilomeetrid mõjuks umbes samasuguse mõnuga nagu esimesed.

Vaadake selle tavalise matkajalanõuga on ju ikka niimoodi, et kui see on sul kõvasti jalga seotud, siis siia tekivad mingid sellised murdumise kohad, kus kohast jalanõud painduma annab. Minu paarisaja kilomeetrise läbisõiduga lemmik matkajalats on täie tervise juures, aga noh selgelt on see astumine jätnud ka neile oma väikese jälje. Siia on tekkinud sellised murdekohad. Nahk ja saabas iseenesest on kõik terve. Sellega ei ole mingit probleemi, aga on näha kuhu kohta astumisel need murdejäljed ikkagi tekivad. Lisaks nendele murdejälgedele tekibki iga astumisega saapale ka siin väike hõõrdumine, mis siis omakorda hakkab mõjutama seda kui palju samme sa rõõmsameelselt teha jaksad.

Keen ongi nüüd asunud võitlema selle iga astumisega tekkiva hõõrdumise ja selle hõõrdumisel tekkiva energia kuluga. Nad on välja leiutanud siis sellise toreda nimega vahendi siia saapa peale mida nad ise kutsuvad Keen.Bellows Flex. See on siis põhimõtteliselt selline kummine lõõtsa laadne toode, mis on siis paigaldatud strateegilistesse kohtadesse nii siia selle saapa nina peale kus siis on see põhiline murdekoht ja teine on paigaldatud siia kanna juurde. Loomulikult on see läbinud ka hulga erinevaid põnevaid teste. Ja lõpptulemused näitavad siis niimoodi, et hinnanguliselt kulub liigutuseks 60% vähem energiat ja iga samm on umbes 3 korda kergem.

Tegemist on sedasorti põneva ja elastse materjaliga, et ka peale miljoni sellise veealuse väändeliigutusega ei hakanud siit kuskil testide andmetel vett sisse tulema.
Seda põnevat lõõtsalahendust on praegusel hetkel saada kahte tüüpi matkajalanõudele mõeldud Ridge Flex on siis siin sellistele poolkõrgetele saabastele kui ka madalatele matkasaabastele ja aktiivsematele liikujatele nii öelda fitness haikeritele on siis mõeldud Tempo Flex, mis on siis sellistele tavalisematele ja natukene kergematele matkajalanõudele mõeldud on samamoodi on saadaval nii poolkõrgetele kui ka madalatele jalatsitele.

No vot ega nüüd siin suurt midagi muud teha polegi kui anda oma vanadele armsatele matkajalanõudele puhkust ja proovida ära, kuidas need uued lõõtsaga lahendused tööavad.

Hääd inimesed vahel juhtub nii, et tootja on teinud valmis mingi uuenduse, et vot nüüd on kõik maailma kõige parem. Aga kasutaja kasutab ja esimese hooga ei saagi aru kus see võlu siis peitub. Võib olla eeldab selle võlu avaldumine mõnda pikemat rännakut, kõrgemat rännakut, raskemaid olusid või mine tea missugused olusid. Aga vahel juhtub nii, et tehas ütleb tegi hea asja ja tegigi.
Ma olen nüüd nende jalanõudega siin natukene ringi kõndinud ja mis on nende juures hämmastav on see, et tegelikult see kergus on tuntav esimesest astumises alates. Nii, et minge käige teie kah proovimas ja äkki ongi see selline toode, mis aitab teil end looduses paremini tunda.

.

.

Uusi Keen Flex tehnoloogiaga saapaid vaata e-poest.

.

Autor | 2021-03-29T09:54:16+00:00 märts 25th, 2021|Keen, Matkamine, Matkasaapad, MatkaTV, MATKaVIDIN, Nõuanded|0 Kommentaari