Icebug jalatsite haardumistehnoloogiad

///Icebug jalatsite haardumistehnoloogiad

Icebug jalatsite haardumistehnoloogiad

Icebug on sõltumatu Rootsi ettevõte. Kõigest, mida me teeme, õhkab uudsust ja loovust. Me oleme küll veel väikesed, kuid kasvame kiiresti. Meie kiire areng põhineb asjaolul, et me tõesti teame, millest räägime, kui asi puudutab haardumist ja tehnoloogiat. Juba päris Icebug algusest peale oleme valmistanud silmapaistva haarduvusega jalatseid, ning oleme alati astunud lisasamme, leidmaks mooduseid, kuidas oma jalatseid veelgi paremaks muuta. Just see võimaldabki meil olla oma ala parimad.

Haarduvusekspert

Icebug tagab jalanõude parima võimaliku haarduvuse selleks, et inimesed võiksid turvaliselt ja aktiivselt nautida oma tegevusi vabas õhus isegi siis, kui on libe. Võime julgelt kinnitada, et meie põhikasutajate hulka kuuluvad nii maailmameistrid kui ka need, kes vajavad postkastini jõudmiseks käimisraami. Oma patenteeritud karbiidnaastude tehnoloogiaga pakub Icebug kõrgeimal eksperttasemel haarduvust ka äärmuslikult libedates tingimustes liikumiseks. Lisades oma haardumistehnoloogiale RB9X®, oleme me turule toonud „kleepuvate taldade” uue standardi.

Meil on sulle alati sobivate välistaldadega jalanõud, olgu sul neid vaja jalutuskäiguks külmal talvel või maastikujooksu kuldmedali jahil südasuvel.

Icebug RB9X®

RB9X® – Rubber 9 Extreme on meie uusim kummisegu arendus, mis paneb paika haardumise uue standardi. Laboriuuringud (SATRA) näitavad, et RB9X® ületab oma omadustelt konkurente, säilitades seejuures asfaldijooksu jalatsi vastupidavuse. Tegelikkuses tähendab see aga tunduvalt usaldusväärsemat haardumist märgades ja libedates tingimustes ning ka nõudlikumatel kivistel pindadel.

RB9X rahuldab ka kõige nõudlikumaid jooksjaid, kellel on kõrged ootused jalatsi haarduvusele kõval ja vahelduva pinnakattega maastikul. RB9X on uus kummisegu ning testid näitavad, et me oleme olnud oma töös edukad. Praegusel turul ei ole mitte midagi sellist, ütleb Erik Öhlund, kes on Icebugi tootearendamise meeskonna liige ja tipporienteeruja.

Icebug RB9X® – Rubber 9 Extreme

Icebug BUGrip®

BUGrip® on Icebug’i haardumistehnoloogia nimetus, mis on välja töötatud kõige libedamate tingimuste jaoks. BUGrip tald on valmistatud spetsiaalsest kummisegust ja sellel on 13-19 integreeritud terasnaastu. Nende naastude disain koos kummisegu omadustega annavad nendele naastudele dünaamilisuse. Naastud ei ole täielikult fikseeritud ning töötavad üksteisest sõltumatult. Keharaskuse toimel liiguvad naastud talla pinna suunas. Kui kaugele talla sisse need lükatakse sõltub sellest, kui palju survet kasutaja avaldab ning maapinna kõvadusest. Tänu sellele dünaamilisele funktsioonile kohanevad naastud pinnaga ning tagatakse parim võimalik haarduvus ükskõik millise pinnaga alates kuivast asfaldist kuni jääni.

ICEBUG® Technology Performance Information

ICEBUG® tehnoloogia eesmärgiks on haarduvuse tagamine libedatel pindadel. Välistaldade tootmine selle tehnoloogia abil on keeruline protsess. Kuna kõige olulisemaks komponendiks on kumm – looduslik materjal, mille sooritusvõimet ei ole võimalik täielikult kontrollida – võib tulla ette naastude enneaegset eemaldumist välistallast. Seepärast on ICEBUG® tehnoloogiaga välistallad disainitud ja toodetud lisanaastudega. Tänu sellele on nende taldade tehnoloogia funktsioon tagatud isegi pärast 3-4 naastu kadumist ühelt tallalt.

Pärast kasutamist märgades tingimustes võib naastude otstele või külgedele tekkida pindmine roostekiht. Kuna aga naastu haarduvust tagav osa on karbiidist ots, siis seda rooste ei mõjuta.

Hoiatus: Mitte-libisemine ei ole garanteeritud. ICEBUG® tehnoloogiaga tooteid ei soovitata kasutada siseruumides.

Icebug BUGrip®

OLX®

Fikseeritud naastud juhtudeks, mil libisemine on välistatud. Me oleme püstitanud naastudega jalatsite standardi ning OLX® jätkab seda maastikujooksu-, takistusjooksu- ja orienteerumisjalatsites. Karbiidterasest, mis on 6-7 korda tavalisest terasest kõvemad, naaste on praktiliselt võimatu ära kulutada. Maastikujooksu jaoks kasutame me oma ’fikseeritud’ süsteemi, mis erinevalt meie BUGrip® süsteemist pinnaga ei kohane. Maastikujooksu puhul on oluline, et naastud oleksid koguaeg väljas ning tagavad haarduvuse kõikidel pindadel, millega kokku puutuvad. See võimaldab meil valmistada õhema ja kergema talla, mis annab parema kontrolli liikumisel. OLX® on kasutusel üksnes meie suvistel maastikujooksu-, orienteerumis- ja takistusjooksujalatsitel.

Icebug OLX®

Michelini talvine kummisegu

Kummi haarduvus talvel.

Korraliku naastudeta haarduvuse tagamine ilmastikutingimustest sõltuvalt märgadel linnatänavatel või jääkattega kruusateedel on tõeline väljakutse. Eriti kuna kumm kipub temperatuuri alanedes kõvenema ja jäigaks muutuma. Koostöös MICHELIN Technical Soles’iga pakub Icebug nüüdsest ka talviseks kasutamiseks kohandatud kummist välistalda. ICE Control Technology’ga arendatud lahendus tagab ülima kontrolli lumisel ja jäisel pinnal.

See tehnoloogia võimaldab sul pingevabalt nautida väljas olemist, hoolimata sellest, kui libe seal on. Paremat naastudeta haardumist talvistes tingimustes ei ole olemas. Välistalla muster põhineb legendaarsel Cross Z lamellidega ja laiade soontega MICHELIN X-Ice Xi3 talverehvil, mis pakuvad kindlat haarduvust jääl ning juhivad suurepäraselt vett eemale. MICHELIN Winter Compound (Wic) on libisemisvastane kummisegu, mis tagab usaldusväärse haarduvuse ja hea kulumiskindluse kuni -30°C-se temperatuurini.

MICHELIN Technical Soles

BUGweb®

Kui pinnakate muutub märjaks või jäiseks ning tõeliselt libedaks, ei piisa kindla jalgealuse tagamiseks ainuüksi kummist. Sellisteks tingimusteks on Icebug välja töötanud haardumissüsteemi, millele oleme andnud nime BUGweb. BUGweb on haardumistehnoloogia, mis hõlmab endas spetsiaalset välistalda ja haardumiskomponenti. BUGwebil on kuus karbiidist naastu ja ning see sobitub spetsiaalsesse tallamustrisse BUGwebi välistallas. Selle eelised tavapärase haardumissüsteemi ees on märkimisväärne, kuna BUGwebist saab integreeritud talla osa. Jalatsit on võimalik kanda nii BUGwebiga kui ka ilma selleta, ning see omadus muudab jalatsi äärmiselt mitmekülgseks.

BUGweb®

Autor | 2024-04-12T10:53:42+00:00 aprill 12th, 2022|Icebug|, , |0 Kommentaari