Keen – meie eesmärk ei ole ainult jalatsite tootmine

///Keen – meie eesmärk ei ole ainult jalatsite tootmine

Keen – meie eesmärk ei ole ainult jalatsite tootmine

Keen on USA bränd, mis on tuntud oma mugavate ja vastupidavate matkajalatsite poolest. Brändi peamine fookus on funktsionaalsusel ja mugavusel, kuid ka keskkonnasõbralike materjalide kasutamisel ja jätkusuutlikul tootmisel. Püüdes vähendada ökoloogilist jalajälge, kasutab Keen tootmises taaskasutatavaid materjale ja innovaatilisi tehnoloogiaid ning toetab erinevaid keskkonnaprojekte. Igal Keeni jalatsil, mida sa ostad, on positiivne mõju – iga ostuga aitad ettevõttel toetada erinevaid heategevus ja keskkonnakaitse organisatsioone.

Ikooniline Keen Newport sandaal

Keen asutati 2003. aastal Californias, USA-s. Nende esimeseks ikooniliseks tooteks sai Newport sandaal, mis kogus kiiresti populaarsust oma tugevdatud varvaste osaga ja suurepäraselt maastikul haarduva tallaga. Patenteeritud varba kaitsesüsteemist on saanud Keeni üks olulisem tunnusmärk – see kaitseb varbaid löökide eest ja pakub lisakaitset raskete maastike läbimisel. Kuna bränd on olnud väga edukas, on nad nüüdseks ka oma tootevalikut laiendanud. Nende valikust leiab matkajalatsid, sandaalid ja vabaajajalatsid nii naistele, meestele kui lastele.  Lisaks on Keen tuntud oma uuenduslike tehnoloogiate poolest, sealhulgas spetsiaalsete tallamustrite ja erinevate materjalide kasutamisel, et tagada jalatsi parim haarduvus maastikuga ja vastupidavus erinevates keskkondades.

“ 2003. aastal KEENi jalatsite disainimise ja tootmisega alustades lubasime, et teeme asju teisiti. Lubasime, et hoolitseme üksteise ja oma planeedi heaolu eest.”

5 Keen kogukonna põhiväärtust

  1. Elame koos – usume, et üheskoos tegutsedes jõuame kaugemale ja sel moel on ka lõbusam. Me osaleme ühisel võidujooksul kliima nimel ja peame tegema selles osas koostööd.
  2. Ole kõiges originaalne – meile meeldib teha asju, mis on ainulaadsed. Olgu selleks siis meie loodud jalatsid või korraldatud üritused.
  3. Valmista originaalseid asju, mis kestavad –  fännid loodavad, et meie jalatsites ringi liikudes on neil turvaline ja mugav ning me ei vea neid alt.
  4. Tee õiget asja – usume sellesse, et peame inimeste jaoks alati olemas olema. Jutt ei maksa midagi, tuleb tegutseda.
  5. Loo teadlikult – vähendame oma ökoloogilist jalajälge kasutades uuenduslike tootmistehnoloogiaid ja materjale.

3 olulist sammu Keen jalatsite jätkusuutlikuma tootmise poole

  1. PFAS-vaba juba aastast 2018! PFAS-id on laialdaselt kasutatavad tehiskemikaalid, mis aja jooksul kogunevad inimorganismi ja keskkonda. Neid nimetatakse igavesteks kemikaalideks, sest püsivad keskkonnas ja organismis äärmiselt kaua. Teaduslikud uuringud on näidanud, et kokkupuuted keskkonnas leiduva PFAS-iga võivad olla seotud inimestele ja loomadele kahjulike tervisemõjudega.
  2. Ebameeldiva lõhna vastu jalatsis võitleme naturaalselt, pestitsiidide vabalt.
  3. Teadlikult ja armastusega valmistatud – kasutame oma ressursse, et vähendada tootmise mõju meie planeedi heaolule. Otsime järjepidevalt uusi võimalusi, et meie valmistatud jalanõudel oleks ümbritsevale keskkonnale võimalikult väike mõju.
Autor | 2024-02-28T08:46:17+00:00 veebruar 27th, 2024|Keen|0 Kommentaari