Märksõnad Ferrino magamiskottide etikettidel ja kataloogis

/, Magamiskotid, Nõuanded/Märksõnad Ferrino magamiskottide etikettidel ja kataloogis

Märksõnad Ferrino magamiskottide etikettidel ja kataloogis

Shell – väline materjal; Liner – sisemine materjal

Nylon (Polyester) Ripstop – "Ripstop" kudumistehnoloogiaga rebenemiskindlaks muudetud kerged ja hingavad eritüübilised sünteetilised kangad. Kangasse on ruudustikuna sisse kootud jämedam niit, mis takistab rebendi levimist.

Offset seams – vältimaks soojuskadusid ei ole magamiskoti välimine ja sisemine kiht omavahel õmblustega kuskil otseselt ühendatud. 

W.T.S. System (Welded seams) – välised õmblused on teostatud mitte niidiga õmmelduna, vaid keevitatuna, et vähendada kaalu ja hoida ära ududsulgede kadu õmbluste kaudu.

Padded zip baffle – täidisega riba eraldab tõmbluku magamiskoti sisemusest, välistamaks soojuskadusid ja ei lase külmal lukul vastu keha puutuda.

(Double) Anti- snag tape – Lint (või 2 linti) tõmbluku servas lihtsustab luku sulgemist ja väldib riide luku vahele sattumist.

Padded heat collar – täidisega, kokkutõmmatav krae võimaldab sulgeda koti pea ja õlgade vahelt, vältimaks soojuskadusid kapuutsi näoavause kaudu .

Cold protection hood – soojuskadude vähendamiseks täiustatud kujuga kapuuts.

C.B.S. System – täiendav tõmblukk kookonkottide jalaosas, mis võimaldab paremat termoregulatsiooni ja vajadusel avada ka kookonkott tekiks.

"One Touch" fast zipper (closing system) – võimaldab seestpoolt sulgeda või avada kiirelt ja ühe käega nii kapuutsi kui ka sisemist kraed.

Mesh Pocket – seespoolt lihtsalt avatav- suletav sisetasku väikeste esemete jaoks

Non- slip bands – lai, kummitäppidega kaetud, koti alla õmmeldud riba, takistamaks magamiskoti libisemist magades libedal või kaldpinnal.

Foot box ( Pile insert in the foot area )– magamiskoti põhjas on kergelt jalgade kuju järgiv kott, mis on kaetud Polarlite fliisiga või siidiga, suurendamaks magamiskoti soojendusvõimet ja mugavust eelkõige naistele mõeldud mudelitel ( Quasar Lady, Nadir Lady, H.L. Micro Natural Lady).

Matchable – võimalus ühendada kaks sama tüüpi kotti (üks vasak-, teine parempoolse lukuga) kahes suunas liikuvate ja lahtivõetavate tõmblukkude abil, saamaks kahte inimest mahutavat magamiskotti. Võimalik soojades oludes hoida lukk jalgade poolt avatuna.

Compatibility with H.L. Lining – spetsiaalselt disainitud võimaldamaks kasutada põhimagamiskoti sees kerget ja kompaktset lisamagamiskotti H.L. Lining saamaks eriti ekstreemsetes ilmastikutingimustes veelgi paremat soojusisolatsiiooni ning mugavust.

Compression sack – magamiskottide kokkusurumiseks kompressioonirihmadega varustatud spetsiaalne pakkekott.

Watertight bag – veekindel ja mehhaaniliselt tugev PVC- ga kaetud nailonist pakkekott magamiskotile (Nadir 300 SQ ja Lite).

Extender System – Ferrino eksklusiivne patent- lisatõmblukuga ja õhema täidisega riba, mis tagab täiendava mugavuse, andes vajaduse korral kotile juurde laiust ja võimaldab paindlikumalt reguleerida soojusvahetust. 

Reflective tapes – kitsad helkurribad külgedel, Nadir seeria kottidel.

Autor | 2015-01-09T12:34:00+00:00 jaanuar 9th, 2015|Ferrino, Magamiskotid, Nõuanded|0 Kommentaari