VIDEO. MATKaSPORDI üks asutaja ja tegevjuht Tarmo räägib ettevõttest

/, MATKaSPORT, MatkaTV, Uudised/VIDEO. MATKaSPORDI üks asutaja ja tegevjuht Tarmo räägib ettevõttest

VIDEO. MATKaSPORDI üks asutaja ja tegevjuht Tarmo räägib ettevõttest

Tarmo ja Anneli Mere asutasid MATKaSPORDI juba üle 25 aasta tagasi (anno 1996). Tarmo räägib lühidalt MATKaSPORDIST ja ootab uusi inimesi meiega liituma matkasport.ee/liitumeiega .

.

SISUKORD

  • 0:06 Kuidas sündis MATKaSPORT?
  • 0:58 Millega MATKaSPORT täna tegeleb?
  • 2:10 Kuhu MATKaSPORT liigub?
  • 3:30 Mitu poodi on MATKaSPORDIL?
  • 4:43 Kes on MATKaSPORDI klient?
  • 5:06 Miks tulla MATKaSPORTI?

.

Soovid meie kollektiiviga kampa lüüa ja maailma avardada? Kliki vaata meie vabade töökohtade olemasolu matkasport.ee/liitumeiega.

.

Samal teemal:

.

.

#matkasport #matkasportlane #liitumeiega

.

.

Video transkriptsioon:

Kuidas MATKaSPORT sündis?

MATKaSPORT sündis 25 aastat tagasi. Ja ta sündis sellest, et meil oli palju peretuttavaid, kes olid matkajad. Ja palju oli matkajaid, aga väga vähe oli matkavarustust, õigemini sinnamaani tegid matkajad oma matkavarustuse ise.

MATKaSPORT sündis sellest, et hakkasime ka matkavarustust tegema natukene.

Kahe aasta pärast me ikkagi jõudsime järeldusele, et maailmas on nii palju matkavarustust – head matkavarustust juba valmis tehtud, et parem on mitte jalgratast leiutada ja tuua seda matkavarustust siia Eestisse ja pakkuda matkajatele müügiks.

Millega MATKaSPORT täna tegeleb?

Meie esimene slogan oli üldse “Kõik vajalik looduses liikujale” ja see looduses liikuja varustamine vajalike toodetega on meie põhi teema siiamaani.

Me oleme sloganeid varieerinud. Vahepeal kasutasime väga laialt “Rännuabi aasta läbi”, sellepärast et maailm on teatavasti ümmargune.

Meil siin on talv, aga kuskil suvi. Me varustame inimesi, kes lähevad sinna suvesse oma matka tegema. Viimasel aastal muidugi järjest rohkem muidugi ka see kodumaal liikumine, sellepärast, et reisimine on olnud piiratud ikkagi. Neid inimesi on järjest rohkem, kes on avastatud ka Eestimaa looduse ja tahavad seal natuke rohkem aega veeta kui pool tundi. Terve päeva, nädalalõpu, käia läbi RMK matkaraja.

Need on meie kliendid, meie inimesed.

Kuhu MATKaSPORT liigub?

Noh, esimene asi on muidugi see, et ikkagi on alati midagi puudu.Kliendid toovad meile uusi ideid, mis meil ikka puudu on ja mis meil võiks veel olla.

Ja teine oluline suund on see, et loodussäästlikkus ja loodussäästlikud tooted. Matkafirmadele Greenpeace esitas väljakutse juba peaaegu 15 aastat tagasi. Teil peavad olema kõige loodussäästlikumad tooted ja enamus matkatarvete firmasid läheb selles suunas väga jõudsalt.

Näiteks Vaude on maailmas kõige loodussäästlikum matkatarvete bränd, kes esiteks hoolitseb selle eest, et tema keskkonna jalajälg oleks võimalikult väike. Aitab tehastel oma keskkonna jalajälge vähendada, aitab töötajate eest hoolitseda. Kuni sinnamaani välja, et kui covidi hirmus kogu maailm kinni pandi, siis Vaude ütles oma tehastele ja tootjatele. Ei, tehke kõik meie tellimused valmis, sest te vajate seda tööd.

Mitu poodi on MATKaSPORDIL?

Täna on MATKaSPORDIL kuus kauplust. Ülemiste keskuses, Järve keskuses, Rocca Al Mare keskuses, Tartus Lõuna keskuses, Pärnu keskuses ja Jõhvis Pargi keskuses.

Neist kõige vanem Järve keskuses, mis on ühes kohas asunud. Järve kauplus, on ka meil kõige nii-öelda professionaalsem ehk seal on kõige ekstreemsem matkavarustus, mis meil pakkuda on, on ikka Järvel.

Siin Ülemistel, kus me täna oleme. Siin on meil jälle kõige laiem valik ja siin on ka palju selliseid asju, mida teistes poodides ei ole. Et tasub tulla vaatama.

Aga näiteks meil ei ole siin sellist kaljuronimise ja alpinismi spetsiifilist varustust, see kõik asub Järvel.

Tartu pood on natukene nagu Järve poe moodi ja natukene nagu Ülemiste poe moodi, seal on laiem valik, aga sellist ekstreemsemat varustust.

Kõige uuem pood sai siis tehtud oma juubeliaasta mai kuus ja see asub Jõhvis Pargi keskuses.

Kes on MATKaSPORDI klient?

Meie põhilised kliendid on matkajad loomulikult, aga ka need, kes harrastavad looduses sportimist, kes käivad koeraga pikki jalutuskäike tegemas, kes tahavad nädalalõppu looduses veeta. Kõik need inimesed.

Miks tulla MATKaSPORTI?

Meil on väga palju erinevaid tooteid alates rõivastest, jalatsitest, lõpetades telgi maavaiadega, Ma usun, et väga paljud Eesti inimesed, kes üldiselt armastavad looduses liikumist leiavad meie juurest endale vajaliku.

.

.

matkasport.ee/liitumeiega

.

.

Autor | 2022-01-27T16:28:28+00:00 jaanuar 4th, 2022|Jutud, MATKaSPORT, MatkaTV, Uudised|, |0 Kommentaari

Lisa kommentaar