GoPro Seeker tehnikakott

/, GoPro aksessuaarid, Jutud/GoPro Seeker tehnikakott

GoPro Seeker tehnikakott

Reisioperaatorina ja filmitegijana seisan enne igat filmireisi sama lõhkise küna ees – kuhu küll kõik see tehnikakola pakkida? Lisaks kaamerale vajavad kaasa võtmist läpakas, tagavara kaamera, GoProd, laadijad, kõvakettad, mälukaardid, akud, akupangad, filtrid, puhastus- ja hooldusvahendid jne. Ühesõnaga, kaasa võetavat kola on päris arvestatav kogus. Ja mis põhiline, see tuleks kaasa pakkida nii, et kõik ka töövõimelisena püsiks.

Mõned kuud tagasi tekkis lahendus aga üsna ootamatust kohast – GoPro.
Ju leidsid seikluskaameramehed end samalaadse probleemi eest…

GoPro tehnikakott pakub lahendusi väga paljudele probleemidele. Lisaks koti põhifunktsioonidele saab selle külge kinnitada ka GoPro kaameraid. Rihmade külge on juba eos paigaldatud kaamerakinnitused ning ühe väga kifti lahendusena pakutakse ka nö. üle – õla vaadet, mis jätab kaadrise ka peategelase enda. Selleks on küll vaja 3-way statiivi, ent tulemus on seda väikest lisakulu väärt. Kotiga tuleb kaasa ka rihmade külge kinnitatav rindmikukaamera kinnitus.

gopro-seeker-backpack-2Koti seest leiab läpaka kinnitamiseks sobiliku rihma, kuid väiksema diameetriga raali saab veelgi turvalisemalt paigutada koti seljaosasse tehtud veekotitaskusse. Kõiksugu lahtise mudru organiseeritud ärapanekuks on koti sees 6 erinevate mõõtude ja sügavusega taskut. Lisaks siis see suur 16-liitrine tasku, mis kotist üldse koti teeb. Tõsi, tänu suhteliselt madalale profiilile võib suurema peegelkaamera (küljes oleva objektiiviga) pakkimine siiski veidi keeruliseks osutuda. Koti peal on aga kiiresti ligipääsetav reguleeriravate vaheseintega tasku, mis on originaalis mõeldud GoPro kaamerate ja akude hoiustamiseks. Külgedel asuvatesse taskutesse saab toppida vihmakeebi, joogipudeli või midagi muud tähtsat ja vajalikku.
Kuna halbadel teedel (auto)matkamise käigus võivad suuremate raputuste ja hüppeasfalti põhjustatud karglemise tulemusena asjad omavoliliselt ümber paigutuda ning muude raskemate asjade alla sattuda, riputasin oma koti karabiiniga aknaülese käepideme külge. See lahendas taas hulga tehnika säilimisega seotud probleemidest.
Kokkuvõtteks tuleb takka kiita, et paar päeva enne Iraani reisi minu valdusesse jõudnud kott oli vastuseks mind juba aastaid vaevanud murele ning jääb mu tehnikat vedavaks ja kaitsvaks kooreks seni, kuni leiutatakse samalaadne kott, mis kõik sellesse pandud seadmed ka salamisi täis laeb.

GoPro-Camera-Seeker-Bag

Autor | 2018-04-26T12:10:28+00:00 märts 17th, 2017|GoPro, GoPro aksessuaarid, Jutud|0 Kommentaari