Seiklusi täis aastad MATKaSPORDIS

///Seiklusi täis aastad MATKaSPORDIS

Seiklusi täis aastad MATKaSPORDIS

Hei! Minu nimi on Georgi. Tulin MATKaSPORTI tööle 2021. aasta jaanuaris, sõbra soovitusel. Sõber oli tollel ajal juba MATKaSPORDIs tööl ja seetõttu käis töölevõtu protsess päris kiiresti. Peale töölepingu sõlmimist hakkas mul katseaeg, mis kestab keskmiselt 4 kuud ning sain endale esimese sildi nimega “õpilane” mida ka uhkusega kandma hakkasin. Mul oli aega 4 kuud, et õppida tundma minu jaoks seni täiesti uut maailma. Alguses tegelesin ma suures osas kauba vastu võtmisega. Samuti tutvusin ka BUUM kassaprogrammiga, mis oli minu jaoks midagi täiesti uut. 4 kuu möödudes sai minu katseaeg läbi, mulle väljastati minu nimega nimesilt ning muudeti staatus nooremkonsultandi peale. Keskmiselt võttis mul kohanemine aega 5-7 kuud.

Selle jaoks, et oma tööd hästi teha, kuulasin väga palju teiste konsultantide soovitusi ja teooriat, mida klientidele räägiti. Panin kõrva taha ka klientide enda kogemusi erinevate toodetega, mis aitas ka päris palju kaasa. Tööl olles on minu põhiline ülesanne klientide vajaduste väljaselgitamine ning neile sobiva lahenduse väljapakkumine. Lisaks klienditeenindusele tegelen ka e-poe tellimuste pakkimisega, abistan inventuuridel, hinnamuutustega, ladude ühtlustamiste ja kauba vastu võtmistega.

On ka päevi, kus lisaks minule on tööl ainult juhataja. Sellistel päevadel pean suurema osa ajast ise klientidega toime tulema. Sellist tüüpi töötempo on väga kasulik, sest just nii olengi õppinud olema iseseisev, kõigega ilusti toime tulema ja tegutsema kiiresti. Kord kuus osalen ettevõtte töötajate koolitusel, kus tutvustatakse uusi hooajatooteid ning muid matkakaupasid, see on kindlasti kasuks, et saaksime oma klientidele kõige paremat teenindust pakkuda. Nüüdseks täitus mul MATKaSPORT ettevõttes 2 aastat ja võin julgelt väita, et need aastad on olnud seiklusi täis aastad!

Matkasporti tööle tulles oli mul ainult telkimise kogemus, mis ei olnud ka viletsa varustuse tõttu olnud alati kõige meeldivam. Kui olin juba mõnda aega töötanud MATKaSPORDIs, siis hakkas mul päris kiiresti tekkima üha suurem huvi matkamise vastu ning samuti ka oma matkavarustuse uuendamise vastu. Kindlasti muutus ka arusaam igapäevasest riietumisest, omandasin teadmised kihilise riietumise tähtsuse kohta ja praktiseerin neid ka oma igapäevaelus.

MATKaSPORDIs töötamine tõi minu ellu uue hobi – matkamise. Tänu suurepärasele töökollektiivile on mul õnnestunud proovida väga palava ilmaga matkamist kui ka miinus kraadidega telgis ööbida. Tööst on saanud hobi ja kolleegidest head sõbrad.

Autor | 2023-03-10T08:53:10+00:00 veebruar 10th, 2023|MATKaSPORT||0 Kommentaari